Perfect Days soutez
27.5.2017
Kategorie: Soutěž

SOUTĚŽ: Hrajeme o 4×2 vstupenky na Perfect days

Než skončí aktuální divadelní sezona, pojďme se pobavit na novou komedii uváděnou v Divadle Palace. Máme pro vás 4×2 vstupenky na Perfect days v termínu 26. června. Těšit se můžete na Jana Dolanského a Lenku Vlasákovou.

Perfect days je romantická a svižná komedie, která netradičním způsobem ironizuje (anti)feministická klišé. Zároveň je vtipným důkazem toho, že život pro nás vždy chystá něco úplně jiného, než si plánujeme.

Úspěšná kadeřnice Barbs má na první pohled úplně všechno: prosperující firmu, popularitu, exkluzivní byt, přátele a pečlivou matku. Ovšem jedno jí chybí – nějak nestihla mít dítě a zbývá jí posledních pár let, kdy se to musí podařit. Jenže manželství se jí rozpadlo, nejbližší přítel je homosexuál a potencionální otcové z nejrůznějších důvodů selhávají.

Barbs si připadá absolutně nenaplněná. K čemu je žití na „vysoké noze“, když na vás v obrovském bytě nikdo nečeká? Na co máte spoustu peněz, když je nemáte s kým utrácet? A co teprve, když je vám 40 a biologické hodiny bijí jako o závod? Lov na kvalitního dárce spermatu se pro ni pomalu ale jistě stává prioritou a posedlostí.

Těšit se můžete na šestici známých herců: Jana Dolanského, Lenku Vlasákovou, Danu Syslovou, Jana Hofmana, Viléma Udatného a Petru Jungmannovou.

Soutěžní otázka:

Kdo je režisérem představení Perfect days?

Nápovědu naleznete v našem článku.  
 

Své odpovědi zasílejte na e-mail: souteze@prakultura.cz
Do předmětu uveďte heslo: „PERFECT DAYS“
Nezapomeňte uvést svou korespondenční adresu!!!

Soutěžit můžete do 15. 6. 2017.

 Připravila produkce Magazínu PraKultura a Pantheon production