Rybičky 48 natáčeli videoklip s fanoušky. Nyní připravují nové album
1.5.2017
Kategorie: Hudba

Proleťte se nad scénou Labefestu jako frontman Rybiček 48

V Děčíně se v polovině května kromě Labefestu uskuteční i akce ADRENALIN CHALLENGE. Návštěvníci se na ní mohou proletět na laně z protější skály nad řekou až k hradbám zámku. Jelikož místo bude dějištěm zmíněného festivalu, dostanou se adrenalinoví letci až do jeho backstage. Mají tak příležitost svůj zážitek obohatit ještě o setkání se známými interprety.

Projížďku nad scénou již absolvoval Kuba Ryba z kapely Rybičky 48 a letos se chystá jeho věrný pobočník Pekař. „Mám strach z výšek. Ještě několik hodin po letu vzduchem se mi třásly ruce i nohy, to už jsem ale stál na pódiu a měl hrát. Nikdy na ten zážitek nezapomenu,“ vzpomíná Ryba.

Smetanovo nábřeží v Děčíně na břehu řeky Labe, přímo pod děčínským zámkem, se na dva dny promění v malebný festivalový areál. Ve dnech 12. až 13. května se tam totiž koná tradiční děčínský hudební svátek Labefest pro celou rodinu. Na pódiu se tak během dvou dnů vystřídá řada známých a populárních hudebních osobností.

Rybičky 48 lákají na pyrotechnickou show

V pátek 12. května odstartuje festival Vojta Dyk spolu s B-Side Bandem a rapová ikona Majk Spirit. Následující den pak návštěvníky čeká nabitý program. Vystoupí Michal Hrůza, Janek Ledecký, Jaroslav Uhlíř, objev roku v anketě Český slavík písničkář Pekař nebo kapely ATMO Music a Rybičky 48, jež se na festivalu představí s působivou pyrotechnickou show. Chybět nebude tradiční páteční slavnostní ohňostroj a spousta dalších doprovodných aktivit pro děti i dospělé. Hudební zážitek je skvělé spojit právě se současně probíhající ADRENALIN CHALLENGE.

Vstupenky lze zakoupit v předprodejních sítích vstupenkadecin.cz a www.ticketstream.cz.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat