Libanky na jadranu
23.4.2017
Kategorie: Divadlo

Jílek, Šoposká, Holubová, Benoni. Prožijte s nimi Líbánky na Jadranu!

Metropolitní léto hereckých osobností představilo novinku pro letošní ročník. Je jí komedie Patrika Hartla o stanování v chorvatském kempu, lásce po padesátce i v pětadvaceti, dvojčatech, prázdninovém opalování, šnorchlování a koloběhu života nejen na Jadranu.

Patrik Hartl, autor 4 sester, Vysavače či Hvězdy zavede diváky ve své nové komedii Líbánky na Jadranu do chorvatského kempu, kam si manželé Eva a Bob vyjedou připomenout svatební cestu, aby se připravili na blížící se každodenní důchodové soužití. Vydrží čelit tak velkému množství společně tráveného volného času? Budou si mít ještě vůbec co říct? A jakou roli během jejich dovolené sehrají mladí milenci, kteří si v kempu postaví stan vedle nich? To se dozvíte, když zavítáte na novinku Metropolitního léta hereckých osobností.

Těšit se můžete na lákavé herecké obsazení, a sice Evu Holubovou, Boba Klepla, Mariku Šoposkou, Štěpána Benoni nebo Václava Jílka.

Chybět samozřejmě nebudou ani osvědčené tituly z minulých let. Již posedmé jsou připravena i hudební setkání pod širým nebem. Hrát se bude i na domovské scéně na Václavském náměstí, kde se mimo jiné uskuteční čtvrtý ročník Léta slovenských hvězd. Přehlídku zakončí premiéra klasické komedie Les v hlavní roli s Ivou Janžurovou. Metropolitní léto potrvá od 23. června do 31. srpna.

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Jan Chochole

Mohlo by vás také zajímat