tolik hlav
16.4.2017
Kategorie: Divadlo

Jak si zpříjemnit velikonoční pondělí? Návštěvou výročního představení Tolik hlav

Divadelní hra rockového zpěváka Kamila Střihavky Tolik hlav slaví dva roky od své premiéry. Výroční představení se bude konat již zítra, o velikonoční pondělí v pražském divadle Metro. Těšit se můžete na Kristýnu Leichtovou či Jana Dolanského.

Kamil Střihavka, oblíbený zpěvák, představitel titulní role v legendární rockové opeře Jesus Christ Superstar, frontman hudebních seskupení Leaders!, B.S.P. či Supergroup, přichystal před dvěma lety nejen svým fanouškům originální překvapení. Rozhodl se totiž zrealizovat další ze svých snů a přišel s divadelní prvotinou, a sice činoherním představením Tolik hlav. Jeho premiéra proběhla 26. dubna 2015 v pražské Baráčnické rychtě. Nyní tak oslaví dvouleté výročí.

Výroční představení je naplánováno na velikonoční pondělí 17. dubna v divadle Metro na Národní třídě, které je už rok domovskou scénou této hořké komedie o přátelství, odvážných snech a lásce k big beatu na přelomu 70. a 80. let v tehdejším Československu. „Rád bych dal přivonět k této době nejen současné mladé generaci očima jejich vrstevníků, ale i všem, kteří mají tato léta ještě v paměti,“ říká autor.

Nabídku zúčastnit se tohoto divadelního projektu přijali herecké hvězdy Zdena Hadrbolcová, Kristýna Leichtová, Jan Dolanský a Jan Zadražil, doplněné překvapivým složením epizodních postav a jemně propracovanou hudební dramaturgií.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: oficiální web představení Tolik hlav

Mohlo by vás také zajímat