Habera_Votvirak
12.4.2017
Kategorie: Hudba

Pavol Habera & Team vystoupí poprvé na Votvíráku

Tři pódia, nonstop taneční zóna, spousta muziky, zábavy, pití i jídla na vás čeká v polovině června na letišti v Milovicích. Na letošní ročník multižánrového festivalu Votvírák zavítá i populární Pavol Habera se svou kapelou Team.

Buďte i vy součástí svátku hudby, jehož čtvrtá vlna předprodeje klubových karet byla právě spuštěna. Je to poslední možnost zakoupit si vstupenky levněji než přímo na festivalu. „Několik ročníků festivalu Votvírák bylo vyprodáno, zajistěte si letos svoje klubové karty včas! Navíc VIP a Kombi klubové karty jsou v prodeji pouze v omezeném množství a velmi rychle mizí,“ radí pořadatelé.

A že i jedenáctý ročník Votvíráku bude stát za to, dokazuje dosud odhalená část programu. Vystoupí účinkující samých zvučných jmen. Těšit se tak můžete na Mandrage, Rybičky 48, No Name, Iné Kafe, Katapult, Mira Žbirku, Xindla X, Wohnout, Voxela, Ewu Farnou, H16 a mnoho dalších. K těm nejlepším tuzemským a slovenským interpretům se připojí i Pavol Habera & Team, který zahraje na tomto festivalu vůbec poprvé!

Klubové karty zakoupíte prostřednictvím festivalového webu www.votvirak.cz a také v předprodejní síti společnosti Ticketstream.

Votvirak_plakat_2017

Text: Honza Rochovanský
Foto zdroj: festival Votvírák

Mohlo by vás také zajímat