Jak-se-mori-revizori1
11.4.2017
Kategorie: Film

V Praze řádil Chuck Norris. Obklopili ho japonští turisti

Prahou se proháněl nepřemožitelný Chuck Norris, a přestože se snažil být naprosto v utajení, vrhla se na něj početná skupinka japonských fanoušků. Nejen ti, ale i kolemjdoucí ve víru nadšení nepoznali, že je to tak trochu „podvod“.

Za legendárního hrdinu oblíbených „akčňáků“ se vydával herec Petr Batěk, konkrétně tedy postava, kterou ztvárňuje v připravovaném filmu Jak se moří revizoři. Muž ve středních letech je posedlý svým povoláním revizora, přesto upadne do stereotypu a přeje si na chvíli okusit slávu. To se mu podaří, obklíčí ho skupinka japonských turistů a vychutnává si chvíle pozornosti.

Batěk si natáčení nemůže vynachválit. „Mám velkou radost, že můžu pracovat na tak poutavém příběhu, jehož scénář mě zaujal hned na první přečtení. To, že jsem se mohl na okamžik převtělit do nezničitelného Chucka, je jen třešnička na tomto filmovém dortu,“ prozrazuje herec. Po jeho boku mu bude sekundovat filmová partnerka Dana Morávková.

Lákavé herecké obsazení

Těšit se můžete i na Ladislava Ondřeje či Annu Kulovanou. A také do mini roliček režisérka Eva Toulová obsadila známé tváře. Mezi nimi je i modelka Aneta Vignerová s českou Miss world 2015 Andreou Kalousovou či zpěvák Jaro Smejkal.

Lákavé je nejen herecké obsazení, ale i samotný scénář, který nasvědčuje tomu, že film publikum nadchne salvou vtipných scének i svěžím tempem. „Naším primárním cílem je filmové obecenstvo pobavit a skrze obyčejnou rodinku Malých poukázat lehkou satirou na nešváry současnosti,“ dodává Eva Toulová.

O FILMU
Zábavná komedie o obyčejné maloměstské rodině, jako je každá druhá. Seznamte se a uvidíte, jak se její členové nebezpečně podobají vám či vašemu okolí. Syn spěje k tomu být úspěšným zločincem. Naneštěstí je jeho první obětí přepadení vlastní matka, což mu značně přitíží ve vysněné kariéře kriminálníka. Dcera je sebevědomá a své půvaby využívá jen, co to jde. Veškerý čas věnuje „chození“ s více chlapci naráz a posouváním hranic, co všechno muži vydrží. Matka zase ujíždí na slevových portálech, výhodných nákupních akcích a soutěžích. A otec? Ten je tím nejobyčejnějším z obyčejných – dopravním revizorem, a i přesto mu život shodou náhod umožní zažít pár minut slávy.

Jak se mori revizori 2

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: archiv filmu Jak se moří revizoři

Mohlo by vás také zajímat