jarni trendy_HL foto
6.4.2017
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Jarní trendy podle miss Bučkové a Frankové: letí pastelové barvy a boho styl

Co si vzít na sebe, abychom byli se započínajícím jarem in? Miss Eliška Bučková a Gabriela Franková se shodují, že hlavním hitem pro tuto sezónu jsou krajky, korálky a různé nášivky. Barvy se tentokrát drží v pastelových odstínech, moderní je třeba meruňková nebo světle růžová. Do popředí se dostává také boho styl s volným oblečeným připomínající hippies.


Pastelové barvy a metalické prvky

Modelka Gabriela Franková pro jaro doporučuje především světle růžovou, meruňkovou, zelenou nebo nebesky modrou. „Na jaro se vždycky těším už kvůli těm barvičkám,“ sděluje. Její oblíbenou je modrá ve všech odstínech – od mentolové až po námořnickou modř.
Trendy jsou také zlatá či stříbrná, podle Frankové se hodí především doplňky jako boty a kabelky, které vyzdvihnou celý outfit. „Nesmí toho ale být moc, abychom nevypadali jako kosmonauti,“ směje se.

 


Boho styl

Podle modelky Elišky Bučkové se na světlo módního světa dostává toto jaro i takzvaný bohostyl. Je charakteristický například volnými střihy či výraznými vzory. „Mnoho lidí si myslí, že je to něco oldschool a neaktraktivního. Opak je ovšem pravdou, boho styl podtrhuje ženskou krásu, je to éteričnost, ale zároveň provokace,“ říká Bučková.
V tomto stylu lze kombinovat na první pohled nekombinovatelné prvky. Bučková pro nadcházející sezónu doporučuje značku Attr@ttivo, která prodává právě kousky v boho stylu.


Výšivky a nápisy

K širokým kalhotám a plisovaným sukním, které jsou toto jaro také hitem, můžeme nakombinovat i výrazné nášivky. „Nosí se krajky i korálky,“ popisuje Bučková.
Není potřeba se bát originálních nápisů či výrazných výšivek, kombinovat lze i s květinovými vzory. „Já jsem si už pro tohle stihla pořídit bílé košile s drobnými nápisy a výšivkami,“ doplňuje Franková.

 

Text: Nikola Sedloňová
Foto zdroj: FB, 
archiv Gabriely Frankové, Attr@ttivo, Radim Paluš 

Mohlo by vás také zajímat