Petr Luffner videoklip
19.3.2017
Kategorie: Hudba

Nový nadějný písničkář na obzoru! Podívejte se na videoklip Petra Lüftnera

Mladý muzikant Petr Lüftner si dlouho přál ke své písni Já chci své debutující desky s názvem Až se příště narodím natočit videoklip. V únoru se mu to splnilo a v těchto dnech tak svou novinku, jejíž režie se ujala Eva Toulová, pouští do světa.

Do Lüftnerova novinkového videoklipu režisérka Eva Toulová obsadila známé tváře, jako je Václav Upír Krejčí, Jana Doleželová, Anna Kulovaná či zpěvákova sestra – zpěvačka Eliška Lüftnerová. „Od začátku jsem věděl, že k písničce Já chci musí vzniknout klip. Ohromně mě to bavilo a myslím, že i holky a Upír Krejčí si natáčení užili,“ uvedl Petr Lüftner, který aktuálně vystupuje jako předskokan na turné Xindla X.

Videoklip vás určitě nabudí, protože z něj sálá čirý optimismus. „Chtěli jsme klip pojmout hravým, svěžím stylem s trochou nadsázky a vtipu, což se nám, myslím, povedlo. Můžu říct, že tak pohodové natáčení jsme dlouho nezažili. Všichni jsme byli naladění na stejnou vlnu a na výsledku je to znát,“ prozradila Eva Toulová, která má na svém kontě mj. celovečerní snímek Šťastná.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat