Batek_Nona
17.3.2017
Kategorie: Hudba

Herec Pavel Batěk se v roli Jima Morrisona vrací na pražská pódia

The End of Colours, revival legendárních The Doors, v čele s Pavlem Baťkem chystají po dlouhých dvou letech další koncert v naší metropoli. Ten se uskuteční koncem dubna v příjemné kavárně NONA, která je součástí Nové scény Národního divadla.

Pavel a Petr Baťkovi s kapelou se po menší odmlce vrací na pražská jeviště, aby nejen svým fanouškům dodali energii prostřednictvím koncertu plného nesmrtelných hitů z repertoáru legendárních The Doors. A jak to už u The End of Colours bývá, můžete se těšit na vystoupení, které se přehoupne v jeden velký mejdan.

Kapela si pro koncert nemohla vybrat lepší místo, než je právě kavárna NONA. „Nová scéna Národního divadla je prostor, který oba dobře známe, protože tam hrajeme. Velmi pozitivní energie panuje nejen v divadelním sále, ale i v kavárně Nona a v celé budově. Rozhodli jsme se, že si ji vychutnáme i jako muzikanti,“ prozrazuje herec a hudebník Petr Batěk.

TEOC 02-bratři Baťkové

Bratři Petr a Pavel Baťkovi

A v čem bude tento koncert odlišný od těch předchozích? „Představíme druhou alternaci kytaristy. Další překvapení nebudeme zatím prozrazovat, ale na každém z našich koncertů nějaké je, takže ani NONA nebude výjimkou,“ doplňuje Petr Batěk s tím, že se návštěvníci mohou těšit i na zajímavé hosty, kteří budou taktéž překvapením.

Akce se uskuteční v sobotu 29. dubna od 22 hodin. Vstupenky můžete zakoupit již teď na baru kavárny NONA, a to za zvýhodněnou cenu 150 korun. V den konání akce pak zaplatíte 180 korun. Tak neváhejte a nechte se s kapelou The End of Colours unést do 70. let a zažijte spolu s nimi neopakovatelnou atmosféru.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: PHB-ART

Mohlo by vás také zajímat