Dermacol_cas ruzi001
11.3.2017
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Hvězdy muzikálu Čas růží milují Dermacol. Nakoukněme s nimi do maskérny!

Jedno z nejstarších a nejkrásnějších pražských divadel je již několik let úzce spjato s kosmetikou Dermacol. Herečky i herci vstupují na pódium s make-upem této značky, který zůstane dokonalý v průběhu celého představení.

Nový muzikál Čas růží podle scénáře Sagvana Tofiho s největšími hity Karla Gotta slibuje nevšední zážitek, zábavu i emoce. Těšit se můžete na hity, jako je Jdi za štěstím, Nápoj lásky č. 10, Je jaká je, Když muž se ženou snídá a mnoho dalších, které opět ožijí na pódiu Hudebního divadla v Karlíně už za pár dní. Premiéra představení proběhne 16. a 17. března.

Představitelé hlavních rolí muzikálové novinky Markéta Procházková a Jan Kopečný si rádi užívají péči vizážistek karlínského divadla a velmi si oblíbili produkty kosmetické značky Dermacol. Jak se v maskérně tito oblíbení muzikáloví herci připravují a jaké Dermacol produkty jim nejvíce sedí?

Markéta Procházková si zamilovala Make-up Cover, který je extrémně krycí a vydrží dokonalý v průběhu celého představení. Dlouhotrvající dvoufázové barvy na rty 16H Lip Colour jsou skvělé nejen na představení, ale perfektní vydrží na rtech celý den. Řasám pak dodává Procházková objem řasenkou Mega Lashes Dramatic Look, která řasy nádherně vykreslí, rozčeše a dodá jim tloušťku a plnost. Sexy vzhled hlavní aktérky doplní vizážistky dlouhotrvajícím lakem na nehty z nové kolekce 5 Day Stay Nail Polish, který je odolný proti oděru a olupování.

Dermacol_cas ruzi2Jan Kopečný doporučuje před představením osvěžující hydratační masku na oči Hyaluron Therapy 3D Eye Mask, která perfektně rozjasní oblast očí, okamžitě odstraní otoky a tmavé kruhy pod očima. Balzámy na rty z řady Lip Balm SOS zvláčňují rty a voní po čokoládě nebo mandlích.

Dermacol_Kopečný

Do zákulisí maskérny a příprav na muzikál Čas růží můžete nahlédnout v následujícím videu:

Text: Michaela Rochovanská
Foto & video zdroj: Dermacol

Mohlo by vás také zajímat