Ondrej-Ruml_one-man-show
2.3.2017
Kategorie: Hudba

Oblíbili jste si Ondřeje Rumla? Přijďte na jeho One man show

Ondřej Ruml zve do Divadla Rokoko na svojí One man show. Divákům předvede, jak skvěle využívá efekt zvaný looper (smyčkovač), s jehož pomocí vytváří celé písně pouze svým hlasem.

Zpěvák, hudebník a muzikálový herec Ondřej Ruml na sebe upozornil před několika lety svou účastí v hudební soutěži X-Factor. Nyní se snaží diváky zaujmout v „nováckém“ programu Tvoje tvář má známý hlas, kde se mj. s tváří našeho magazínu Milanem Peroutkou převtěluje do známých celebrit. Naživo jste ho mohli vidět zpívat swing s big bandy po celé republice. Pravidelně sólově vystupuje s Matej Benko Quintet.

Nejzajímavější je pak jeho samostatné vystupování s looperem, tedy přístrojem, který mu umožňuje zazpívat celé písně nahráváním zvukových smyček přímo na koncertech v reálném čase. Chcete toto netradiční hudební pojetí vidět ve vší parádě? Tak přijďte 28. března do Divadla Rokoko.

Ruml zde vystoupí v rámci projektu Live. Tato akce publiku Městských divadel pražských představuje zajímavé tváře české hudební scény. Loni měli návštěvníci možnost zhlédnout např. koncert Laca Decziho či Hradišťanu.

Vstupenky na koncert Ondřeje Rumla jsou v prodeji na pokladnách divadel ABC a Rokoko nebo on-line.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Městská divadla pražská

Mohlo by vás také zajímat