Móda na Slavících: kdo zazářil a komu se to moc nepovedlo?
28.11.2016
Kategorie: Hudba

Móda na Slavících: kdo zazářil a komu se to moc nepovedlo?

Předávání cen Český slavík není jen přehlídkou nejlepších hlasů, ale také rób. Především zástupkyně něžného pohlaví se na tento večer připravují i několik týdnů dopředu. Pojďme se tedy poohlédnout, co si slavné dámy vybraly, a zhodnoťme, jak se jim výběr povedl. Jaká byla móda na Slavících?

Největší dojem na nás jednoznačně udělala Lucka Vondráčková. Ta se převlékla z bílého kostýmku, který zvolila pouze na samotné předávání, do krásných vínových šatů, ve kterých působila princeznovsky ale zároveň i žensky. Škoda, že si je nevzala už na přenos, hodily by se víc než kostýmek.

l-vondrackova

Lucie Vondráčková

Elegance jde ruku v ruce s černou. Když se řekne tahle barva, mnohým se představí pravý opak, Bílá. Tedy Lucie Bílá. Naše slavice je totiž černou barvou proslulá, a také ví proč. V tmavých šatech jí to sluší, vynikne jí štíhlá postava. Slavičí outfit pak příjmeně oživila výraznými stříbrnými náušnicemi.

l-bila

Lucie Bílá

A zase ta Lucie! Tentokrát Borhyová, tedy jedna z našich nejznámějších moderátorek, která se toho rozhodně nebála. Zvolila totiž odvážné šaty s velkým rozparkem. Díky jejich jasně červené barvě jste tuto sympatickou blondýnku určitě nepřehlédli.

l-borhyova

Lucie Borhyová

Přehlédnout se nedala ani Iva Pazderková. Její nový „look“, který vytvořila přebarvením na zrzavo, ji hezky zvýraznil. Samotný výběr šatů pak označme jako originální. Dívčí vršek nezvykle doplňuje ležérní sukně. Herečce tím dodává mladistvý vzhled. Jen ten nápis je asi lepší nepřekládat, na tak slavnostní večer se to nehodí.

i-pazderkova

Iva Pazderková

Kdo neoslnil, je Ornella Koktová. Původně se marně snažila na galavečer dostat, nakonec jí to přeci jen vyšlo. A s výběrem outfitu si nejspíš hlavu zrovna nelámala. Na Slavíky dorazila v odhalujícím tričku, kožené sukni, legínách a kozačkách. A přestože se sladila do černé, která je symbolem elegance, jak už jsme zmiňovali, tohle se zrovna nepovedlo.

koktova

Ornella Koktová

Tak co, naši čtenáři, necháte se inspirovat slavičí módou?

Přečtěte si také: Slavíci znají své vítěze. Co se dělo na slavnostním večeru?

Text: Michaela Rochovanská
Foto: Nikola Haluzová

Přečtěte si také