sharkess
15.11.2016
Kategorie: Hudba

SharkaSs má venku nový klip Proč to tak cítím jenom já

Po jarním debutovém E.P. 2016, který uvedl úspěšný klip ke skladbě Plusy a mínusy, přichází na sklonku roku SharkaSs s novou písní. Song, který dostal název Proč to tak cítím jenom já, doprovází jemný videoklip v režii Tomáš Krejčího.

Těšit se můžete na opravdu procítěnou podívanou. „Naším záměrem bylo jednoduše, ale zároveň citlivě ztvárnit můj vztah k přírodě a mojí vděčnost za to, že jsem její součástí, stejně jako to, že v přírodě má vše svůj daný řád, daný cyklus a vše je v dokonalé rovnováze,“ přibližuje SharkaSs klip. A o čem je samotná píseň? „Pojednává o vztahu mezi dvěma lidmi, ve kterém hraje roli můj příběh. Také jde o vztah mezi mnou, lidmi a bohem, o vztah člověka k životu a ke změně.“

Singl, jenž je dle slov SharkaSs předzvěstí na příští rok chystaného debutového alba, uslyší 18. listopadu návštěvníci rakovnického koncertu Eddie Stoilow. SharkaSs se za doprovodu bubeníka Vojty Stolína představí coby speciální host. „Šlape to! S Eddie se známe už delší dobu, když jsem vystupovala na jejich koncertě v Lucerně a moc mě těší, že si s ním můžu zahrát i na aktuálním turné. Jsou výborná kapela,“ komentuje SharkaSs společná vystoupení.

Nejsou to ale zdaleka jediné koncerty SharkaSs. Minulý týden zahrála například na Čelákovickém YouTube festu či v Brně v rámci festivalu Mezipatra, další akce jsou v jednání. Aktuální info o nadcházejících událostech a aktuálních novinkách najdete na jejím oficiálním Facebookovém profilu.

Text: Nikola Soprová
Foto: Miroslav Novák

Mohlo by vás také zajímat