davidkraus
17.8.2016
Kategorie: Celebrity

Věděli jste to? David Kraus má už 10 let přítele!

Herec a muzikant v jedné osobě David Kraus už dlouhá léta před širokou veřejností úspěšně tají, že není sám. Každý večer totiž po jeho boku uléhá jeho přítel Hugo. Nevodí ho do společnosti, proto bylo tak těžké je odhalit. Nakonec se to ale přeci jen podařilo, a tak už se nemusí schovávat.

Jste v šoku? Můžete si oddychnout. David je samozřejmě stále šťastný se svou přítelkyní, Hugo je totiž jeho desetiletý pes – Bostonský teriér. Jsou nerozlučná dvojka. David se jako správný páníček snaží svému čtyřnohému příteli dát tu nejlepší péči. Dopřává mu kvalitní granule i pamlsky, na zimu dokonce i teplé oblečení. „Dřív jsem byl striktně proti oblékání psů, ale tyhle rasy jsou už tak vyšlechtěné, že by bez bundy nachladl a měl zdravotní problémy. Proto jsem změnil názor,“ prozradil herec.

Dnes se sešli s hereckou kolegyní Míšou Doubravovou-Tomešovou a jejími dvěma psy na zkoušku kostýmů. Ta se konala kvůli akci Psí den s Prahou 13 v Centrálním parku Lužiny, která se uskuteční 3. září. „Mimi, moje Jack Russell teriérka, je rozená modelka, podívejte, jak jí ten obleček sluší,“rozplývala se Doubravová-Tomešová. Vyzkoušela na ní ještě psí botičky, ale ty se Mimi vůbec nelíbily a snažila si je sundat. Její pejsci si ještě vyzkoušeli hlavolamy a na to konto se nám Míša pochlubila: „Akord je poměrně plachý pes, ale Mimi je všude plno, i přes to, že je takhle malinká. Na Psím dni chceme vyzkoušet i skok do výšky, tak snad se nám povede to vyhrát, protože bychom se tak zapsaly do České knihy rekordů ve skoku do výšky,“ těší se.

Michaela Doubravová-Tomešová se svou psí přítelkyní Mimi

Michaela Doubravová-Tomešová se svou psí přítelkyní Mimi

David má právě na začátek září již potvrzené natáčení a nemůže se proto na Psí den dostavit. „Mrzí mě to, protože to bude skvělá akce, kde se snoubí pomoc útulkům se soutěžemi a celkově velmi nabitým programem plným zábavy. To se moc nevidí. Hlavně je to jedna z mála akcí, na kterou prostě svého psa přivést musíte,“ začal se usmívat a dodává, „situace v útulcích je krizová, což si moc lidí neuvědomuje. Existuje spousta programů, jak jim pomoci, třeba i jinou cestou než finanční odměnou. Já jsem například chodil pomáhat venčit. To je skvělé.“

David Kraus a jeho Hugo

David Kraus a jeho Hugo

Majitelka firmy Rebeldog, kam dnes známé osobnosti zamířily, Daniela Duchková, komentovala přípravy na akci takto: „Moc se na akci těšíme a velmi intenzivně připravujeme. Máme vybrané nejrůznější doplňky, oblečky a spoustu hraček speciálně na tuto akci. Celý náš tým se moc těší, protože pejsci jsou naše srdeční záležitost. Jako partner akce máme velkou zodpovědnost, ale věřím, že vše zvládneme bez problému.“

Věděli jste to? David Kraus má už 10 let přítele!
Spousta VIP osobností se přijde 3. září nejen pobavit a předvést na módní přehlídce, co jejich pejsci umí a jak jim oblečky sluší, ale také podpoří psí útulky, a to nejen svou přítomností, ale i dárky. Co útulky potřebují, si našli na webu.

 

Text: Michaela Rochovanská
Foto:
www.psiden.cz

Mohlo by vás také zajímat