Letní filmový trhák Sebevražedný oddíl putuje do kin! Vychutnat si ho můžete ve všech formátech
28.7.2016
Kategorie: Film

Letní filmový trhák Sebevražedný oddíl putuje do kin! Vychutnat si ho můžete ve všech formátech

Očekávaný film letošního léta už se řítí do vašich kin. Snímek Suicide Squad – Sebevražedný oddíl mohou fanoušci vidět ve všech multiplexech Cinema City již od 3. srpna 2016. Tenhle sebevražedný masakr si mohou všichni návštěvníci vychutnat ve všech formátech, ve 2D, 3D, 4DX nebo na mega plátně v IMAX.

Je to dobrý pocit, být ten zlý, je to cool a je to zatraceně sexy – svatouškům odzvonilo, teď přichází Suicide Squad. Dejte dohromady tým těch nejnebezpečnějších superzločinců na celém světě, kteří si právě kroutí své tresty za všemožné brutality nebo ohavnosti, vyzbrojte je tím nejefektivnějším arzenálem, který má vláda k dispozici, a pošlete je porazit záhadnou nepřemožitelnou entitu! Zvládnou to? Nebo se ti blázni pozabíjí třeba mezi sebou? To se dozvíte v Cinema City.

Nebuďte troškaři a užijte si snímek ve velkém

Právě zde si můžete tenhle film vychutnat ve všech formátech, které kina nabízí. Pro ty, co se drží při zemi, je tu klasicka 2D, trošku větší odvaz nabízí 3D projekce, která vás vtáhne přímo do děje. Pro fajnšmejkry je přichystána i projekce v sále 4DX, tam to chce trochu odvahy – na sedačce budete lítat sem a tam, kolem uší vám budou lítat kulky a celým sálem se ponese nezaměnitelná vůně střelného prachu. Zkrátka zážitek, který zapůsobí na všechny vaše smysly. Pokud nejste troškaři a máte rádi věci ve velkém, tak pro vás připadá v úvahu jedině IMAX. Největší plátno v ČR – a show může začít!

 

 

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat