Nenechte si ujít letní filmové trháky a vyhrávejte celé prázdniny
15.7.2016
Kategorie: Film

Nenechte si ujít letní filmové trháky a vyhrávejte celé prázdniny

Léto je v plném proudu a s ním i velká letní soutěž „Odhal, co skrývá tvoje vstupenka“. Nenechte si ujít filmové trháky v multiplexech Cinema City a vyhrávejte při tom spoustu zajímavých cen. Celé léto můžete směňovat výherní kódy ze vstupenek za zajímavé výhry. Získat můžete třeba nový automobil DS 3 nebo si užít luxusní dovolenou na Maltě.

Návštěva oblíbeného kina je teď ještě zábavnější než dříve, a to díky soutěži Odhal svoji výhru, která poběží až do konce prázdnin. Každá vstupenka na váš oblíbený snímek vám nyní přinese něco navíc. Ve všech multiplexech Cinema City jsou umístěny stojany s tablety, kde si můžete ihned po zakoupení vstupenky zasoutěžit. Pokud si budete chtít nechat překvapení až na doma, vylosovat si svoji výhru můžete i na webových stránkách nebo stáhnout přímo mobilní aplikaci, která je dostupná jak pro iOS, tak pro Android.

Hlavní výhrou je osobní automobil DS 3, dále pak all inclusive zájezd na Maltu pro dvě osoby, poukazy na dovolenou v hodnotě až 10 000 korun od společnosti FIRO-tour, zpáteční letenky na Maltu, kosmetické balíčky od Playboye, popcorny, vstupenky a další slevy od Cinema City. Celkem je pro filmové nadšence připraveno více než 300 000 cen, výherní je opravdu každá vstupenka.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat