Mattoni Koktejl Festival nabídne skvělý hudební program i ochutnávku těch nejlepších koktejlů
17.6.2016
Kategorie: Hudba

Mattoni Koktejl Festival nabídne skvělý hudební program i ochutnávku těch nejlepších koktejlů

Letos počtvrté se centrum Prahy otevře pro Mattoni Koktejl Festival, kde se během předposledního červnového víkendu rozezní skvělá česká a slovenská hudba. Své umění zde předvedou také ti nejlepší barmani ze všech koutů světa.

Na Staroměstském náměstí v rámci hudebního Mattoni Koktejl Festivalu už tradičně proběhne i Mistrovství světa Mattoni Grand Drink, ve kterém se utkají barmani o nejlepší nealkoholický drink roku 2016. Na světovou barmanskou show i večerní koncerty oblíbených českých a slovenských interpretů je vstupné zdarma.

V sobotu 18. června proběhne semifinále Mattoni Grand Drink, kde svůj talent předvede více než 20 barmanů z celého světa a pouze ti nejlepší se probojují do nedělního finále. V neděli 19. června bude večerní program zahájen ve 20:00 hodin. Součástí Mattoni Koktejl Festivalu bude i letos koncert Daruj krev, kterým Mattoni vespolupráci s Českým rozhlasem podpoří dárcovství krve.

Těšit se můžete na Slzu i Barboru Polákovou

Vrcholem večera bude hudební program, který nabídne skvělou hudbu v podání skupin Slza, MIG 21 čNo name. Těšit se můžete i na populární zpěvačky Barboru Polákovou a Ewu Farnou. Známí hudební interpreti to rozjedou nejen na podiu jako muzikanti, ale překvapí vás i za barem ve společnosti špičkových barmanů, kteří zároveň svedou boj o nejlepší nealkoholický koktejl světa. Večerem plného koktejlů, hudby a zážitků vás provedou moderátoři Libor Bouček a Adela Banášová. Celou show můžete sledovat živě jak v centru Prahy, tak doma u obrazovek na TV Nova.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat