Přípravy na festival NATRUC jsou v plném proudu!
17.5.2016
Kategorie: Hudba

Přípravy na festival NATRUC jsou v plném proudu!

Kmochův ostrov, jeden z nejkrásnějších festivalových areálů u nás, je každým rokem dějištěm kultovního hudebního festivalu Natruc. A i vy můžete rozhodnout, kdo z mladých nadějných talentů na oblíbené akci vystoupí.

Každoročně probíhá v rámci festivalu soutěž Natruc Talent, ve které dostávají zajímavé hudební sestavy šanci vystoupit na renomovaném hudebním festivalu. Letos se výběru finalistů zhostili porotci Ondřej Štindl (Rádio 1, Echo 24), David Krédl (Rádio Beat, Kiss), Martina Jablanovská (Rock&Pop, Helpmusic), Pepa Podolák (Rádio Patriot) a Jiří Červín (Kolínský Pres, Kutnohorské Obzory)

O trojici kapel ze soutěže Natruc Talentu, které na 19. ročníku Natrucu vystoupí, rozhodnou svými hlasy fanoušci na festivalovém webu. Hlasovat máte možnost do 29. května. Vybírat můžete z deseti postupujících kapel.

Pořadatelé navazují skvělým programem na loňský úspěšně vyprodaný ročník!


Z populárních kapel na kolínském festivalu letos vystoupí Tata Bojs, Mandrage, Arakain, ATMO Music,Vladimír Mišík a ETC, PSH, Pipes and Pints a mnoho dalších.

Chcete-li v létě na Kmochově ostrově slyšet své oblíbené skupiny, tak neváhejte a kupujte vstupenky za výhodné ceny již teď. Aktuální vlna zvýhodněného předprodeje, kdy zakoupíte lístky za 320 korun + poplatky, končí 31. května 2016.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat