Horečka nedělní noci: benefiční muzikálový galavečer plný známých osobností
10.5.2016
Kategorie: Divadlo

Horečka nedělní noci: benefiční muzikálový galavečer plný známých osobností

Již tuto neděli ovládne jeviště Městského divadla v Mostě Horečka nedělní noci. Výtěžek z představení bude věnován nadačnímu fondu AutTalk a Terezce Vágnerové. Diváci se mohou těšit na známé písně v podání populárních interpretů. Vystoupí Václav Noid Bárta, Ondřej Ruml, Olga Lounová, Hana Holišová či Petr Kutheil.

Plejádu známých jmen pak doplní Leona Gyöngyösi, Hana Seidlová, Pavel Režný, Petra Vraspírová, Michael Kluch, Gygy Gyöngyösi a v neposlední řadě Václav Tobrman. Těšit se můžete i na členy tamější divadelní scény, Taneční školu Filip Gregoriades, taneční skupinu The F.A.C.T. Akce se koná pod záštitou místopředsedkyně Senátu Parlamentu Miluše Horské.

A co o benefiční akci prozradila její organizátorka a choreografka Lilian S. Fischerová? „Bude to jedinečné představení sestavené z hudebních čísel v podání známých osobností, z nichž většina bude v Mostě poprvé. Podařilo se nám dát dohromady několik složek – herce, zpěváky, tanečníky i choreografy, kteří se sejdou za účelem vytvořit něco, co ve finále pomůže. Je krásné, že akce bude mít nejen uměleckou hodnotu, ale i dobročinný přesah.“
Co vše se může stát během jedné nedělní noci v opuštěném baru, kde kdysi bývalo až nebývale živo? V tomto magickém opuštěném prostoru, plném vzpomínek, ožívá dávno zašlá sláva pěveckých hvězd napříč celým 20. stoletím. Potkáme tu též celou řadu lidských osudů. Proč do tohoto zapomenutého kabaretu chodí bohatý podnikatel, babička, bezdomovci, či proč si tu dávají první rande osamělí středňáci? To vše nám odhalí mladý milenecký pár, který se tu objeví čistě náhodou a během nedělní noci zažije nečekané věci. Zpěv, tanec a láska. To vše a mnohé další vás čeká v jedinečném muzikálovém benefičním představení.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat