Zažijte pohádkovou neděli v multiplexech Cinema City
20.2.2016
Kategorie: Film

Zažijte pohádkovou neděli v multiplexech Cinema City

Na konci února přichází do kin nová česká pohádka Řachanda. Multiplexy Cinema City si v rámci předpremiéry této pohádkové podívané nachystaly pro všechny malé i velké návštěvníky kina speciální akci pojmenovanou „Pojďte s námi do pohádky“. 

Kouzelnou neděli plnou pohádkových postav můžete zažít již zítra 21. února. A co vás čeká? Můžete si prohlédnout postavy v kostýmech a rekvizity z pohádky Řachanda. Těšit se můžete také na filmové soutěže i zábavnou foto stěnu, ze které jistě pořídíte krásné vzpomínky do rodinného alba. Čarovnou atmosféru vykouzlíte i tím, že přivedete svoje ratolesti v kostýmech. Všichni malí princové a princezny, ježibaby i královny jsou vítány!

 

 

Pomyslnou třešničkou na dortu pak bude předpremiéra nového pohádkového příběhu Řachanda, který vypráví příběh o rozmazlené princezně a dvou kamarádech, co se neživí úplně poctivě. V tomto příběhu objevíte mnoho kouzelných postav, za kterými se skrývají přední čeští herci jako Bolek Polívka, Vilma Cibulková, Oldřich Kaiser, Jan Hrušínský, Petr Čtvrtníček a v hlavní roli princezny Denisa Pfauserová.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat