Ladies Night v Cinema City nabídne předpremiéru očekávaného snímku Lída Baarová
14.1.2016
Kategorie: Film

Ladies Night v Cinema City nabídne předpremiéru očekávaného snímku Lída Baarová

V tomto roce odstartují večery pro dámy premiérou životopisného dramatu Lída Baarová. Dámy se kromě projekce filmu mohou těšit na welcome drink, tombolu se zajímavými dárky i taneční vystoupení Marka Dědíka, který byl k vidění v letošním ročníku Stardance.

Film Lída Baarová, který účastnice Ladies Night uvidí v předpremiéře ještě dříve, než vstoupí oficiálně do kin, vypráví skutečný životní příběh významné herečky českého původu Lídy Baarové (Táňa Pauhofová), která svým šarmem uchvátila nejen tehdejší diváky. Ve své době si užívala slávy i náklonnosti významných mužů tehdejšího nacistického Německa, později i samotného vůdce Adolfa Hitlera (Pavel Kříž). A tak vyvstává otázka, zda je opravdu možné milovat zločince takového formátu. Podívejte se s námi do nitra duše jedné z žen, která jako jedna z mála českých umělkyň pronikla až do blízkosti samotného Adolfa Hitlera.

Neobyčejný příběh Lídy Baarové zpracoval režisér Filip Renč. Ve filmu se diváci mohou těšit na řadu oblíbených českých i zahraničních herců. Těšit se můžete na Karla Markovicse, Gedeona Burkharda, Simonu Stašovou, Martina Hubu, Lenku Vlasákovou, Annu Fialovou, Jiřího Mádla, Zdenku Procházkovou, Michala Dlouhého, Helenu Dvořákovou, Miroslava Táborského, Aloise Švehlíka a Jana Révaie.

 

 

Každá z návštěvnic Ladies Night, která si zakoupí vstupenku, bude automaticky zařazena do slosování o hodnotné ceny, které do tomboly věnovali partneři. Losování proběhne před promítáním filmu přímo v kinosále. Pro všechny příchozí bude navíc coby pozornost přichystán welcome drink. Vstupenky na akci zakoupíte za 199 korun na pokladně kina nebo online.

První letošní Ladies Night se koná již 19. ledna od 19:00 v Cinema City Nový Smíchov.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat