Denisa Grossová a Robin Puškáš: Nejraději máme plánování společných snů a výletů
24.12.2015
Kategorie: Rozhovory

Denisa Grossová a Robin Puškáš: Nejraději máme plánování společných snů a výletů

Přinášíme vám vánočně laděný rozhovor s Denisou Grossovou a Robinem Puškášem, kteří spolu nedávno natočili romantický duet. Mladí divadelníci nám prozradili, kdy se poprvé potkali, co mají společného, a také to, jak tráví letošní sváteční dny.

Prozradíte, kde jste se seznámili?
Robin: S Deniskou jsem se seznámil poprvé v divadle – v muzikálu Zorro v roce 2013, kde jsme společně hráli a kde jsme se spolu poprvé začali více bavit. Předtím jsem ji vídal, když jsem hrál v Bídnících, kde hrála její sestřička Natálka.
Denisa: Robiho jsem poprvé zpozorovala, když hrál ve světově proslulém muzikálu Les Miserables, ale bavit jsme se spolu začali, až když jsme spolu hráli v muzikálu Zorro. Poté následoval náš druhý společný muzikál Antoinetta, kde jsme se stali nejlepšími přáteli.

Co na tom druhém nejvíce obdivujete?
Robin: Na Denisce nejvíc obdivuji, jaké má veliké srdíčko, jaké má vychování a jak se chová krásně k druhým lidem. Je to holka se srdcem na dlani, pro druhé by se rozdala… Vždycky, když třeba nakupujeme, tak pokaždé u pokladny přispěje do kasičky třeba 200 korun pro nějakou nadaci, pro postižené děti nebo dětem bez domova… Tohle se dneska opravdu nevidí.
Denisa: To, co na Robim nejvíce obdivuji, je, jak krásně se chová k druhým lidem a jakou má v sobě pokoru a lásku. Je to člověk, na kterého se mohu spolehnout a který je tu pro mě, kdykoliv potřebuji pomoc. Mám v něm velikou oporu a důvěru. Líbí se mi, že má velké sny a cíle, a navíc má to největší srdíčko, pro druhé lidi by se rozdal…

 

Denisa Grossová a Robin Puškáš: Nejraději máme plánování společných snů a výletů

 

Když se vás vztah provalil, psal o tom nejeden bulvár. Jak jste ten „mediální humbuk“ vnímali coby zatím nepříliš bulvárem protřelí divadelníci?
Robin: Já myslím, že naštěstí o nás psal bulvár jen v dobrém, takže jsme to vnímali, myslím, pozitivně. Pravda je, že by s tím stejně člověk nic nenadělal, protože si bulvár bude psát vždy, co ho napadne.
Denisa: Já jsem si za těch pár let na bulvár už zvykla, ale o nás dvou psali zatím jen párkrát a naštěstí jen v dobrém, za což bych zároveň chtěla moc poděkovat.

Jak spolu nejraději trávíte čas?
Robin: Nejraději spolu trávíme čas, když si plánujeme, kam bychom se chtěli do budoucna podívat a rozebíráme své sny a cíle, protože oba moc rádi cestujeme. V létě jsme byli poprvé ve Florencii, která nás uchvátila, a chtěli bychom v tom pokračovat, ať už by šlo o nějakou poznávačku, exotiku nebo teď přes zimu hory.
Denisa: To souhlasím, plánování společných snů a výletů jsou skutečně chvíle, které mám nejradši. Oba milujeme cestování a chceme se do budoucna podívat na soustu zajímavých míst po celém světě.

Hrajete spolu v muzikále. Jaké to je stát spolu na jednom jevišti?
Robin: S Deniskou se mi hraje krásně, na jevišti je opravdu profík. I když třeba někdy nehrajeme spolu, tak se na ni chodím dívat jako divák. Je krásné mít v divadle člověka, který se před vámi nepřetvařuje a je pro vás kamarádem i zároveň přítelem.
Denisa: Stát na jevišti po boku Robiho je nádherný pocit, pro mě se celý muzikál rozzáří a užívám si to mnohem víc, než když hraju sama. Vždycky z něho vyzařuje pozitivní energie a je mi krásně.

Nazpívali jste spolu romantický duet Something Stupid. Kde se zrodil nápad na společný song a proč jste vybrali zrovna tento?
Robin: Nápad se zrodil tak nějak sám od sebe, když jsme si začali broukat v kuchyni při pečení vánočního cukroví. Pak mě napadlo, že bychom si mohli zazpívat Something Stupid, který oba známe. Vzali jsme kytaru, zkusili tóninu a rovnou to nahráli.
Denisa: Robi je zpěvák a já ho v tom moc obdivuji, protože má opravdu zajímavou barvu hlasu a velký dar. Rád si doma zpívá a hraje na kytaru, takže, jak už sám řekl, se to při pečení cukroví vymyslelo a pak rovnou natočilo. Tuhle písničku máme oba rádi, proto jsme si ji vybrali.

 

Denisa Grossová a Robin Puškáš: Nejraději máme plánování společných snů a výletů

 

Jedná se o vánoční píseň. Jak vůbec budete slavit Vánoce a jak zvládáte ten předvánoční shon?
Robin: Vánoce budeme slavit každý zvlášť, Deniska v Praze s rodinou a já na Moravě, kde mám rodiče… Dárečky jsme si předali před Štědrým dnem, nazdobili jsme spolu můj malý stromeček, který mám v bytě v Praze, a teď už se nemůžeme dočkat, až přijde ten Ježíšek (smích).
Denisa: Předvánoční shon je pro mě každoroční tradicí, ale jsem ráda, že jsme letos mohli nakupovat spousty dárků společně a navzájem si radit. Jinak Vánoce slavíme každý zvlášť s rodinou. Spolu jsme ale ozdobili malý stromeček u Robiho doma, napekli vánoční cukroví a zvládli jsme i vaječný likér.

Na Facebooku si můžou čtenáři prohlédnout spoustu vašich společných fotek…
Robin: Jelikož mám focení jako koníčka i jako práci, tak fotek je opravdu spousty… a hlavně mám vedle sebe úžasnou modelku, kterou moc rád fotím.
Denisa: Robi má neskutečný cit a jeho fotografie jsou vždy něčím zajímavé a nápadité. Snaží se odlišit se od ostatních fotografů a to ho dělá jedinečným. Pro mě je velkým vzorem, a proto ráda přidávám na Facebook jeho fotografie nebo je sdílím z jeho fanouškovské stránky „Robin Puškáš photography„.

 

Denisa Grossová a Robin Puškáš: Nejraději máme plánování společných snů a výletů

 

Vyměňujete si někdy role, tedy Denisa je fotografkou a vy, Robine, modelem?
Robin: Musím říct, že Deniska je úžasná fotografka. Také byla kdysi dávno přijata na fotografickou školu, takže opravdu kolikrát koukám, kolik toho máme společného… Má velký cit pro kompozici a pro detail a umí fotky krásně upravovat, takže když spolu jdeme fotit, tak já se třeba zaměřuji na celou scénu a Deniska fotí detaily a všechno okolo, takže třeba i mě (smích).
Denisa: Robi je opravdu model, je fotogenický a moc ráda ho fotím, když pracuje. Potom z toho vznikají ty „fotografie fotografa v akci“, které se mi zdají zajímavé. Například momentka, kdy fotí krajinu, je pro mě zajímavější, než kdybych vyfotila krajinu samotnou.

 

Denisa Grossová a Robin Puškáš: Nejraději máme plánování společných snů a výletů

 

Na závěr nám prozraďte, co chystáte v blízké budoucnosti?
Robin
: V blízké budoucnosti bych chtěl co nejvíce společně cestovat a podívat se na ty místa, která jsme si společně naplánovali, dále mít svojí výstavu fotek, natočit další společné duety, tentokrát už vlastní tvorbu a hlavně si užívat života, podporovat se a být šťastní.
Denisa: Mým snem je společné cestování a prožívání krásných chvil života ve zdraví a spolu. Dále bychom se spolu chtěli zaměřit na společné podnikání a tvoření pasivního příjmu do budoucna, a moc bych si přála natočit s Robim vlastní duety a navzájem se podporovat. Hlavní ale je, že jsme zdraví a máme se rádi.

 

 

Text: Michaela Rochovanská
Foto: archiv Denisy Grossové a Robina Puškáše

Mohlo by vás také zajímat