Kupte si cukroví od Dany Morávkové
3.12.2015
Kategorie: Lifestyle & Gastro

Kupte si cukroví od Dany Morávkové

Dana Morávková, Josef Carda, Jana Švandová, Karel Heřmánek ml. a další herci Divadla Bez zábradlí změní na jedno odpoledne profesi. Desátého ledna budou prodávat ve stánku Nadace Slunce vánočky a cukroví, na které se každoročně stojí ve foyer Divadla Bez zábradlí fronty.

Vánoční cukroví a ostatní dobroty pečou handicapovaní lidé z Nadace Slunce a jejich sladkosti jsou každoročně vyprodány během pár chvil. „Poté, co jsme cukroví v divadle poprvé ochutnali, jsme zjistili, že nemá cenu doma péct a téměř všichni jsme si objednali dobroty domů,“ směje se ředitelka Divadla Bez zábradlí Hana Heřmánková a dodává, že mezi další výborné pochutiny z pekárny Slunce patří jejich speciální vánočka.

Nejen cukroví, ale i dekorativní předměty a drobné vánoční dárky si můžou zájemci koupit na vánočním trhu ve foyer Divadla Bez zábradlí. V průběhu odpoledne vám může cukroví nebo třeba benefiční kalendář, na kterém spolupracovali i herci Divadla Bez zábradlí, prodat Nikol Kouklová nebo Karel Heřmánek junior. „Peníze z prodeje půjdou na dobrou věc. V nadaci Slunce za ně koupí speciální kompenzační pomůcky pro své studenty. Věřím, že i letos si přijde dobroty a dárky koupit co nejvíce lidí a že se předvědu jako dobrý prodavač,“ vtipkuje Karel Heřmánek jr. Charitativní vánoční trh proběhne ve foyer Divadla Bez zábradlí ve čtvrtek 10. prosince od 14 do 18 hodin.

 

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Oficiální FB stránka Dany Morávkové

Mohlo by vás také zajímat