Ladies Night nabídne předpremiéru komedie Stážista, welcome drink i módní show
7.10.2015
Kategorie: Film

Ladies Night nabídne předpremiéru komedie Stážista, welcome drink i módní show

Ladies Night nabídne ženám vše, co je baví. Nechte muže doma, obvolejte kamarádky a vyrazte do kina! Čeká vás příjemný večer zpestřený welcome drinkem či módní přehlídkou. Tím hlavním však na programu bude nová komedie z prostředí módního webu Stážista.

Film, který účastnice Ladies Night uvidí ještě dříve, než vstoupí oficiálně do kin, se odehrává v prostředí redakce módního webu, který založila a provozuje Jules Ostinová (Anne Hathaway). Její pracovní i osobní život jí zkříží Ben Whittaker (Robert De Niro), který nastoupí do redakce coby stážista. Na tom by nebylo ovšem nic divného, jenže Benovi je již 70 let a je v důchodu. Jednoho dne si však řekl, že věkem ani důchodem život nekončí, a tak se vydává vstříc úplně neznámému prostředí módy.

Již samotný námět filmu zaručuje skvělou komediální podívanou. Přidáme-li k tomu fakt, že je z dílny americké režisérky Nancy Meyers, která stála například za komediemi Past na rodiče, Lepší pozdě nežli později nebo Nějak se to komplikuje, nesmíte si tento snímek nechat ujít.

Vyhrajte v tombole

Každá z návštěvnic Ladies Night, která si zakoupí vstupenku, bude navíc automaticky zařazena do slosování o hodnotné ceny. Losování tomboly proběhne před promítáním filmu přímo v kinosále. Pro všechny příchozí bude navíc coby pozornost přichystán welcome drink a tematicky do děje filmu vás navodí módní přehlídka značky Jenny Jeshko.

Program začíná v 18:30hod. Vstupenky je možné zakoupit za 199 korun na pokladně kina nebo online na www.cinemacity.cz.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat