Ellie Goulding se vrací do Prahy! Koncem ledna vystoupí v O2 areně
4.10.2015
Kategorie: Hudba

Ellie Goulding se vrací do Prahy! Koncem ledna vystoupí v O2 areně

Jedna z nejvyhledávanějších zpěvaček Elie Goulding se po dvou letech vrací do České republiky. Před sebou má vydání dlouho očekávaného alba a evropské turné, v jehož rámci se 30. ledna 2016 zastaví i v pražské O2 areně.

Ellie Goulding na sebe poprvé upozornila, když ji před pěti lety kritici označili za objev roku v prestižních anketách BBC Sound Of a Brit Awards. Jejich očekávání naplnila hned svou prvotinou Lights, na kterou navázala úspěšným albem Halcyon.

Po delší odmlce přichází rodačka z anglického Herefordu s novou deskou Delirium. „Popisuje dny, kdy jsem neskutečně šťastná a někdy zase přesně naopak. Jsem vlastně pořád ve stavu deliria,“ vysvětluje Goulding. CD má shrnovat vše, co zpěvačka doposud zažila. Podílela se na něm celá řada osobností jako Max Martin, Greg Kurstin, Ryan Tedder z One Republic nebo Guy Lawrence z Disclosure. Zakoupit si jej můžete od 6. listopadu, ale již nyní si můžete vychutnat první singl On My Mind, který zpěvačka právě pustila do světa.

Osmadvacetiletá blondýnka v poslední době bodovala megahitem Love Me Like You Do, který je ústřední skladbou filmu Padesát odstínů šedi. Podílela se také na soundtracku k snímku Divergence. Spojením s Calvinem Harrisem se zrodil tracky I Need Your Love nebo Outside a nejnovější spolupráce se skupinou Major Lazer dala za vznik skladbě Powerful.

Už před dvěma lety v SaSaZu svým nezaměnitelným hlasem dokázala rozezvučet i ty nejniternější struny každého z nás. Koncert Ellie Goulding tak i tentokrát jistě bude neobvyklou podívanou se silným zážitkem. Vstupenky na lednové vystoupení v O2 areně můžete zakoupit v síti Ticketportal. Jejich cena se pohybuje v rozmezí 990 – 1 390 korun.

Rportáž z koncertu najdete zde.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: oficiální FB stránka Ellie Goulding

Přečtěte si také