8.9.2015
Kategorie: Divadlo

Legendární představení Jakub a jeho pán s Jiřím Bartoškou a Karlem Heřmánkem se odkládá

Jedny z nejoblíbenějších českých herců, Jiřího Bartošku a Karla Heřmánka, spolu na divadelních prknech ještě chvíli neuvidíme. Inscenaci Jakub a jeho pán, ve kterém už desítky let excelují, se do Divadla Bez zábradlí zatím nevrátí.

Ještě v letních měsících byl Jiří Bartoška přesvědčen, že Jakub a jeho pán bude prvním divadelním kusem, do kterého se po delší zdravotní přestávce vrátí. Realita je, bohužel, jiná. „S režisérem Radkem Bajgarem jsem se domluvil a slíbil, že o prázdninách natočíme film Teorie tygra. Hned po Karlovarském festivalu v rekordně parném létu denně točím až do patnáctého září a tělo si potřebuje odpočinout. Jsem rád, že to Karel a kolegové pochopili a věřím, že to pochopí i diváci. Jakuba nastartujeme později,“ říká oblíbený herec.

Náhradou budou novinky

U Heřmánků tak na programu uvidíme jiné tituly, které jsou neméně lákavé. „Vzhledem k vzniklé situaci nahrazujeme hru Jakub a jeho pán nejnovějšími tituly z našeho repertoáru. Návštěvníci se tak mohou těšit na komedie Jistě, pane premiéreKarlem Heřmánkem, Danou Morávkovou, Josefem Cardou či Karlem Heřmánkem jr., KvarterJanou Švandovou, Zdeňkem Žákem, Rudolfem Hrušínským a Veronikou Freimanovou nebo na Garderobiéra s Karlem Heřmánkem, Josefem Cardou, Bárou Kodetovou a dalšími vynikajícími herci,“ dodává mluvčí Divadla Bez zábradlí Zlata Jílková.

Dana Morávková a Karel Heřmánek v představení Jistě, pane premiére

Dana Morávková a Karel Heřmánek v představení Jistě, pane premiére

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Divadlo Bez zábradlí

Mohlo by vás také zajímat