Nejlepší cikánská párty tohoto roku! Nejvíc se bavil herec David Kraus
5.9.2015
Kategorie: Celebrity

Nejlepší cikánská párty tohoto roku! Nejvíc se bavil herec David Kraus

Tolik známých jmen, které se sešly v kubánské restauraci La Bodeguita Del Medio, nikdo dlouho pohromadě neviděl. Kaprova ulice se na jeden večer změnila na romskou osadu, kterou obývali kočovní cikáni se vším, co si s nimi dovedete spojit. Všude byla spousta světel, energického zpěvu a tance, hazardních her a všichni se hlasitě veselili.

Na Gypsy night, kterou restaurace sídlící v centru Prahy 31. srpna pořádala, nemohli chybět: Marian VojtkoJakub Prachař, David Kraus, Radek Banga (Gipsy.cz), Vlastina Svátková, Jana Stryková,Agáta Prachařová či v neposlední řadě Bára Mottlová.

Zábava byla v plném proudu. Na akci bylo tolik lidí, že se tančilo i venku na ulici, a dokonce se přidávali i turisté, kteří šli kolem. V rámci upozornění na rušení nočního klidu dokonce musela přijet i policie.

Na párty dorazila i Barbora Mottlová

Na párty dorazila i Barbora Mottlová

Nejvíce nadšený z romské komunity byl David Kraus, který má prý dokonce i osobní povolení používat beztrestně pojem “cigoši“. „Střelnice miluju, protože jsem vyrůstal kousek od pražského výstaviště, kde jsem kamarádil se světskýma. Někdy jsem jim na střelnici i pomáhal obsluhovat. Obecně mám rád, jak se Romové umí bavit, a to i bez chlastu a přemlouvání, jejich tance, kostýmy a hlavně ženy! Jsou temperamentní, drzé a to se mi líbí,“ pokyvoval velmi zúčastněně a souhlasně hlavou David Kraus.

Jana Stryková využila přítomnost kartářky

Byla tam dokonce i kartářka, která nejvíce nadchla Vlastinu Svátkovou. Její přítomnost prý brala jako jasné znamení. „Aha! Nedávno jsem volala svému kartáři a neměl vůbec volno! To musí být znamení,“ a vrhla se ke stolu s kartami, pomocí kterých vykládala osud cikánská vědma. Následovala ji i Jana Stryková. „Věřím všemu a ničemu. Na každém šprochu pravdy trochu,“ řekla Jana Stryková a s nadšením usedla na ještě horké křeslo po Vlastině Svátkové.

Skvěle se bavila i Jana Stryková

Skvěle se bavila i Jana Stryková

Co ale nadchlo úplně všechny, byl tanec, kterého se ujaly krásné mladé cikánské dívky. Nejvíc se do smyslného tance s nimi zapojil Marian Vojtko, který z dívek nemohl spustit oči. Ale pozadu nezůstaly ani ženy. „Jsou nádherné! Díky muzikálu Cikáni jdou do nebe, ve kterém jsem měla to štěstí hrát, jsem si dokonce podobné tance vyzkoušela. Byla to velká radost,“ prozrazuje Stryková.

Kolem procházející lidé navíc nemohli necítit specifickou vůni pravých kubánských doutníků, která se rozprostírala po celé ulici. Milovníkem kvalitních doutníků je i David Kraus. „Miluju doutníky i cigára, strašně mi voní. Tenhle večer byl prostě pro mě, s mejma milovanejma cigošema, jako dělanej!“

Popít kubánské drinky dle originálních receptur jako Mojito, Piňa Colada či například Cuba libre, dát si pravý kubánský doutník a poslechnout si k tomu energickou muziku můžete kdykoliv, protože La Bodeguita Del Medio má otevřeno denně a vítá všechny, kteří se rádi dobře baví.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: La Bodeguita Del Medio

Mohlo by vás také zajímat