Přípravy na festival NATRUC jsou v plném proudu! Kdo všechno vystoupí?
30.7.2015
Kategorie: Hudba

Velkolepá narozeninová párty festivalu Natruc! Již tuto sobotu

První srpnový den se otevřou brány areálu Kmochova Ostrova a za doprovodu výjimečných gratulantů oslaví tradiční multižánrový festival Natruc Kolín své osmnáctiny. Bude to velkolepá narozeninová párty. A vy můžete být u toho!

Mezi gratulanty budou jak hudební fajnšmekři, tak známé osobnosti. „Osmnáctkou končí divoká puberta, která byla celá natruc, takže Natrucu popřeji k dospělosti, aby pořád zůstal Natrucem, protože co je divoký, je dobrý. Kromě toho přeju samozřejmě spoustu spokojených návštěvníků, protože pokud budou fanoušci, budou i další ročníky tohoto suprfesťáku,“ to popřál festivalu Petr Vrzák z kapely UDG.

A jak si on sám pamatuje své osmnáctiny? „Byl to indiánský mejdan na vrcholu jednoho kopce v Ústí nad Labem. Byli jsme celí pomalovaní a skákali jsme kolem ohně jako šamanský magoři tak dlouho, až jsem to přehnal s ohnivou vodou a spadl do ohně. S popáleninami mě pak odvezla záchranka do nemocnice. I přesto, že to bylo uprostřed července, mi náš bubeník donesl jako dárek lyže a cestou na kopec se místňáků, co tam bydlí, ptal, zda neví, jestli je na vrcholu sníh, prozrazuje se smíchem Vrzák.

To Matěj RuppertMonkey Business si svou „první dospěláckou“ oslavu podrobně nepamatuje. „Přesně nevím. Snažil jsem se určitě (přes svoje chabé finanční možnosti) opít a sehnat nějakou lepou děvu do postele – to se mi zcela jistě nepodařilo,“ vzpomíná a zároveň se přidává ke gratulantům festivalu. „Ať si to užije, kluk ušatá! Dospělost je fajn. Našinec se může legálně opíjet do němoty – pozor na metanol, řídit auto na leasing, a skoro nikdo ho neotravuje,“ přeje Ruppert.

Oba zmiňovaní gratulanti nebudou chybět ani na samotném festivalu. A s kým se dále můžete na Natrucu potkat a vychutnat si tak jeho vystoupení? Jmen je opravdu mnoho, a tak za všechny uveďme alespoň oblíbence, jako je Xindl X a VOXEL. Z kapel se můžete těšit na Vypsanou fiXu, Rybičky 48Skyline, KrucipuskFast Food, Pekařnebo Nebe.

Text: Michaela Rochovanská

Přečtěte si také