Letní kino na Střeleckém ostrově ovládne vášeň. Na programu bude Padesát odstínů šedi i Nymfomanka
10.7.2015
Kategorie: Film

Letní kino na Střeleckém ostrově ovládne vášeň. Na programu bude Padesát odstínů šedi i Nymfomanka

Letní kino na Střeleckém ostrově nabídne v příštích dnech další sérii filmů různých žánrů. Čtyři filmové večery se dokonce ponesou v duchu plném vášně. Diváci budou mít možnost pod širým nebem mimo jiné zhlédnout úspěšné snímky Padesát odstínů šedi, Fotograf a Nymfomanka.

Začátek projekcí je plánován na 21,15 hodin. Diváci mají možnost zhlédnout úspěšné filmy za pouhých 100 korun. „V rámci letního kina na Letňáku 2015 jsme si pro diváky připravili řadu českých i zahraničních filmů nejrůznějších žánrů. Vedle komedií, krimi, dokumentů dojde v červenci řada i na romantické a mírně erotické kousky. Již dnes promítneme americký trhák Padesát odstínů šedi. Na podobnou vlnu se naladíme také 24. a 25. července s oběma díly Nymfomanky nebo v úterý 21. července uvedeme nejen pro fanoušky Jana Saudka český film Fotograf,“ přibližuje mluvčí Letňáku 2015 Tomáš Kopečný.

Na Letňáku se setkáte i s DiCapriem

V červenci se na filmové plátno dostanou rovněž dokumentární snímky Jáma a Mánes na vodě, akční krimi Hacker, životopisná dramata Teorie všeho a Poutník – nejlepší příběh Paula Coelha či americká černá komedie Vlk z Wall Street s Leonardem DiCapriem v hlavní roli.

Letní kino se na Střelecký ostrov vrátilo po čtyřech letech a doplnilo tak širokou kulturní produkci Letňáku 2015 – Léta pro Pražany. Dle Dvořákových slov je cílem vytvořit prostor pro setkávání lidí všech věkových skupin a zájmů s jedinečnou festivalovou atmosférou v samotném srdci Prahy.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Letňák.cz

Mohlo by vás také zajímat