Rockeři jdou na dechovku: známí interpreti v netradičním pojetí pouze na Natrucu
24.6.2015
Kategorie: Hudba

Rockeři jdou na dechovku: známí interpreti v netradičním pojetí pouze na Natrucu

Kmochův ostrov, jenž nese jméno velikána české dechové hudby Františka Kmocha, zažije nevídané hudební spojení dechovky, rocku, punku a ska! Vychutnejte si kapely Vypsaná FiXa, Rybičky 48, Sto zvířat či Pekař tak, jak jste ještě nikdy neslyšeli!

V unikátním spojení dechové hudby Kolíňanka předvedou zpěváci zmiňovaných kapel své nejznámější písně, jak jste ještě dosud neměli možnost slyšet. „My už jsme si tohle spojení vyzkoušeli na Natrucu loni při písni My ještě nejsme starý a byl to neskutečný zážitek jak pro nás, tak pro fanoušky. Bylo to vtipný a moc rádi v tom budeme pokračovat,“ uvedl Kuba Ryba z kapely Rybičky 48.

Netradiční spojení si pochvaluje i dramaturg festivalu Martin Řehoř. „Loňské vystoupení Rybiček 48 s dechovkou mělo takový úspěch, že jsme se rozhodli dát Kolíňance plnohodnotný padesátiminutový set. Podařilo se nám nalákat další známé muzikanty, a tak vzniknou naprosto unikátní spojení, které neuslyšíte nikde jinde než na Natrucu,“ dodává s nadšením.

V nádherném areálu Kmochova ostrova v Kolíně se můžete těšit na kapely jako Monkey Business, Xindl X, Škwor, Visací Zámek, Vypsaná FiXa, Rybičky 48, UDG, Skyline, Voxel, ATMO music, Krucipusk,Fast Food Orchestra, Pekař, Nebe, Paranaoid a mnoho dalších!

V loňském roce byl Natruc zcela vyprodán. Vstupenky na letošní ročník, konající se 1. srpna, můžete s předstihem zakoupit v předprodejních sítích Ticketstream, Ticketpro a Ticketportál. Vlna zvýhodněného předprodeje, kdy zakoupíte vstupenky za 320 korun + poplatky končí 30. června.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat