Namíchejte si Mattoni koktejl festival! Již příští neděli na Staroměstském náměstí
13.6.2015
Kategorie: Hudba

Namíchejte si Mattoni koktejl festival! Již příští neděli na Staroměstském náměstí

Rok se s rokem sešel a je tu další ročník Mattoni koktejl festival. Bohatým programem, kterému vévodí vystoupení populárních interpretů naší hudební scény, provede moderátorské duo Adéla Banášová a Libor Bouček. Akce je přístupná zdarma, takže bez váhání oslavte začátek léta s Mattoni, koktejly a skvělou muzikou. 

Pod širým nebem se tento víkend rozjede parádní show! Semifinále mistrovství světa Mattoni Grand Drink proběhne v sobotu 20. června. Možnost sledovat souboj více než dvaceti špičkových světových barmanů naživo a přiučit se nějakým těm barmanským trikům byste si neměli nechat ujít. Šest nejlepších barmanů se probojuje do velkého nedělního finále. A právě o den později, 21. června, odstartuje program ve 20.00 hodin, a to koncertem Daruj krev pod záštitou Českého rozhlasu, kde vystoupí Michal Hrůza a kapela Jelen.

Samotný Mattoni koktejl festival vypukne ve 21.00. Ani v letošním ročníku nesmí chybět vystoupení známých tváří. Obecenstvo potěší hudba interpretů, jako je David Koller, Aneta Langerová, Jana Kirschner a Xindl X. Zahrají oblíbené kapely Chinaski, ATMO music a Portless. A pozor, na programu je také překvapení!

Zlákala vás tato jména, ale máte to na „Staromák“ příliš daleko? Nevadí. Je tu pro vás TV Nova, která festival odvysílá v přímém přenosu.

Text: Michaela Rochovanská

Přečtěte si také