Přípravy na festival NATRUC jsou v plném proudu!
7.6.2015
Kategorie: Hudba

Přípravy na festival NATRUC jsou v plném proudu!

Kmochův ostrov v Kolíně, jeden z nejkrásnějších festivalových areálů v Čechách, je každým rokem dějištěm kultovního hudebního festivalu Natruc. Pořadatelé navazují programem na úspěšný loňský vyprodaný ročník a slibují program plný zvučných jmen.

Na festivalu Natruc v Kolíně oslaví Monkey Business svých patnáct let a představí se s novým albem. Xindl X rozehraje svoje Casio a Škwor předvede velkolepou pyrotechnickou show. S novým albem se představí punkoví králové Visací Zámek.

Ve hvězdné sestavě festivalu nemůžou chybět Vypsaná fiXa, Rybičky 48, UDG, Skyline, VOXEL, ATMO music, Krucipusk, Fast Food, Pekař nebo Nebe.

Hosté z Anglie i USA

Mezi zahraničními hosty v pořadí již 18. ročníku festivalu se objeví liveloopingový mistr ROCKY LEON (USA), který si podmanil Natruc před dvěma lety. Britská trojice TRIBAZIK (UK) nabízí jedinečnou směs trash metalu, acid techna a alternativního rocku s podtóny rave, to celé s drtivou energií a silnými vokály.
Třetím zahraničním hostem jsou slovenští Paranaoid, kteří nejsou českému publiku vůbec cizí.

Natruc talent

Našlapaný program festivalu také doplní kapely, které vyhrály v soutěži Natruc talent. Tu každým rokem vyhlašují pořadatelé a dávají tak svým návštěvníkům vybrat ze zajímavých kapel, přihlášených do této soutěže.
Výběru finalistů se zhostili porotci Šmity (Luno), Petr Lebeda (Rybičky 48), Petr Harazin (Nebe) a Igor Belaj (The Paranoid).

Fanoušci festivalu Natruc Kolín rozhodli o vítězství těchto kapel Liwid, WAF, Quiet. Divokou kartu festivalu dostala skupina John Wolfhooker. Všechny tyto formace budou součástí festivalového dne, který je připraven na 1. srpna.

V loňském roce byl festival Natruc zcela vyprodán. Vstupenky na letošní ročník můžete s předstihem zakoupit v předprodejních sítích Ticketstream a Ticketportal.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat