stastna-logo
22.5.2015
Kategorie: Film

Pozvánka na křest DVD filmu Šťastná: potkejte se s herci a tvůrci nové lovestory

Necelý půl rok od uvedení čeká snímek Šťastná režisérky Evy Toulové křest DVD. Slavnostně pokřtěno bude poslední květnovou sobotu ve stylovém pražském klubu JOE za účasti hvězdných hostů, mezi kterými nebude chybět ani Michaela Nosková a Petr Batěk.

Romantický film vás zavede do zákulisí atraktivního světa showbyznysu a odhalí těžkosti hereckého údělu na pozadí milostného příběhu dvou lidí, kteří touží po jediném – být šťastní. Ústřední dvojice byla svěřena talentované studentce DAMU Andree Daňkové a Davidu Krausovi. Další role ztvárňují známé tváře, jako je Aneta Krejčíková, Marie Kružíková, Dana Morávková, Jan Hrušínský a Ljuba Krbová.

Těšte se na známé hosty i oldies party

První diváci měli možnost film zhlédnout v prosinci, kdy byl uveden v kinech po celé republice. Že jste jej přitom nestihli navštívit? Nevadí! K dispozici totiž bude i na DVD nosičích. Křest proběhne příští sobotu 30. května v klubu JOE na Náměstí Republiky v Praze. „Máme radost, že naše pozvání přijali naši vzácní hosté – Sára Saudková, Míša Nosková, Hanka Křížková, Jaro Smejkal a Petr Batěk – kteří nám DVD pokřtí. Protože film je komplexní dílo různých tvůrčích zaměření, chtěli jsme, aby i naši křtitelé byli umělci různých uměleckých odvětví. Což se nám povedlo,“ prozrazuje Eva Toulová.

Večer slibuje bohatý a lákavý program. „Hosté se můžou těšit na stylový večer ve filmově laděném Klubu Joe – tam se setkají nejen s tvůrci filmu, ale i dalšími slavnými osobnostmi, které přijali pozvání na křest. Po slavnostním pokřtění následuje oldies párty až do rána, kde si fanoušci mohou DVD nejen pořídit jako první, ale i podepsat nebo se vyfotit se s některou z osobností u fotostěny,“ láká a zároveň zve čtenáře mladá režisérka.

Křest začíná ve 21 hodin, vstup do klubu je do 22 hod. zdarma.

 

 

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat