Koncert ve speciálním vlaku JamRock
11.5.2015
Kategorie: Hudba

Koncert ve speciálním vlaku JamRock

Letos ročník festivalu JamRock přidává i vlastní speciální vlak! Nejen že vás odveze z Pardubic a Hradce Králové přímo kilometr od areálu JamRocku a zpět, ale nabídne i speciální a ve vlaku neobvyklý koncert. O kapele se v těchto dnech ještě jedná.

Přenos z jednoho vagónu do celého vlaku bude zajištěn bezdrátově, přitom však v plné kvalitě. To, že je to rarita, je jasné a pořadatelé se obávají, že by kapacita necelých tisíc cestujících nemusela stačit. Doporučují proto si včas zakoupit jízdenky, které budou stát jen zcela obvyklou cenu, kterou zaplatíte za kterýkoli jiný spoj běžného charakteru. Tento zážitek bude navíc natáčen kamerami, včetně vrtulníku. Odstartování prodeje jízdenek pořadatelé včas oznámí na stránkách a Facebooku.

JamRock letos nabízí přes osmdesát kapel od takřka kompletní české špičky, zahraničních skupin až po úplné novinky. Těšit se tak můžete na Arakain, Chinaski, Mandrage, Koblížky, Mig 21, Michala Hrůzu, Portless, Rybičky 48, Tomáše Kluse, Voxela a mnoho dalších.

Chybět nebude ani dětský festival s vlastním programem, folkový festival v cca 300m vzdáleném samostatném areálu pod názvem JamFOLK v Zahradě. JamRock poprvé nabídne D’n’B a Trance-Houseový stan JamDANCE až do rána. Krom toho vás pobaví baviči, divadla, letos dokonce i kino. Jedná se jednoznačně o jeden z největších letošních multikulturních zážitků, na kterém prožijete tři dny života navíc.

Festival proběhne 4. – 6. června 2015 v Žamberku.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: JamRock

Přečtěte si také