Festival Votvírák odhaluje esa pro letošní ročník
20.4.2015
Kategorie: Hudba

Festival Votvírák odhaluje esa pro letošní ročník

Jako největší překvapení si pořadatelé festivalu Votvírák připravili silnou dvojici Arakain & Lucii Bílou. Doplní tak řadu headlinerů, jako jsou Horkýže Slíže, Peter Nagy, Divokej Bill, Mandrage či Mňága a Žďorp.

Letošní Votvírák tedy bude opět plný lákavých jmen. Kromě již zmiňovaných se můžete těšit na interprety jako JAR, No Name, Mig 21, Ine Kafe, Vypsaná Fixa, Citron, Wohnout, Ewa Farna, Jaroslav Uhlíř, Eddie Stoilow, Xindl X, UDG a mnoho dalších.
Největším lákadlem je však spojení Arakainu a Lucie Bílé. Vyprodaná drtivá většina koncertů turné a exkluzivní playlist složený z hitů i novinek – takové bylo jarní turné ARAKAIN & LUCIE BÍLÁ XXXIII. Kapela proto na úspěšné jarní tour ještě naváže a vyrazí v tomto složení i na některé letní festivaly.

Prvním z nich bude právě Votvírák. „Vzhledem k obrovskému zájmu o Arakain s Lucií Bílou ze strany fanoušků i pořadatelů, kdy jsme byli prakticky bombardováni, jak dotazy všech, kteří se na vyprodané koncerty už neměli šanci dostat, tak i pořadateli, kteří měli zájem představit toto jedinečné spojení na svých akcích, rozhodli jsme se pro další společná vystoupení. Tentokrát v rámci letních festivalů,“ vysvětluje manažer Arakainu Petr Kubáň.

Letošní ročník Votvíráku, jenž proběhne od 12. do 14. června 2015 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích, čeká kromě silných headlinerů na dvou hlavních podiích i našlapaný program HIP HOP STAGE!

Vstupenky v prodeji

Vstupenky zakoupíte již dnes prostřednictvím festivalového webu, u NoLimits a také v předprodejní síti společnosti Ticketstream a Ticketpro. Lístky na festival v síti TICKETSTREAM zakoupíte i u cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO-tour a v knihkupectví KANZELSBERGER.

 

Text: Michaela Rochovanská

Foto zdroj: festival Votvírák

Mohlo by vás také zajímat