Radka Fišarová zve na rendez-vous do Divadla Semafor
21.2.2015
Kategorie: Hudba

Radka Fišarová zve na rendez-vous do Divadla Semafor

Česká Edith Piaf neboli Radka Fišarová potěší všechny své fanoušky. Chystá totiž koncert v Divadle Semafor. Uskuteční se v polovině března a zpěvačka v něm představí svůj repertoár složený z českých a francouzských písní.

Radka Fišarová patří ke stálicím naší muzikálové scény. Vidět jste ji mohli v hlavní roli i jako Fulvii v Kleopatře, jako královnu Annu či Mylady ve Třech mušketýrech. Před lety excelovala jako Evita, v muzikálu Daniela Landy Touha si zase vyzkoušela roli Romany i Karin, a tak bychom mohli dlouho pokračovat.
V současné době ji můžeme vidět mimo jiné i v Kongresovém centru Praha jako Tanyu v muzikálové inscenaci Mamma Mia.

Nejvíce se však zapsala do povědomí diváků jako Edith Piaf v tanečním muzikálu Libora Vaculíka, Petra Maláska a Václava Kopty – Edith, vrabčák z předměstí, který se více než deset let úspěšně hraje v plzeňském Divadle J. K. Tyla nebo Mahenově divadle v Brně.

Díky přesvědčivému podání francouzských šansonů nejen v představení samotném, ale i na mnoha koncertních vystoupeních, si Fišarová vysloužila přezdívku „česká Edith Piaf“. Svůj repertoár však nestaví jen na šansonech Piaf nebo dalších světoznámých interpretů, najdeme v něm i písně českých autorů, včetně vlastní autorské tvorby.

V sobotu 14. března 2015 zpěvačka představí písně z chystaného česko-francouzského CD. V Divadle Semafor, kde se koncert uskuteční, ji doprovodí vynikající akordeonista Aliaksandr Yasinski a Jazz 4 Vladimíra Strnada.

Vstupenky v cenách 200 – 300 korun je možné zakoupit v pokladně nebo na webu Divadla Semafor.

Text: Viola Kučerová

Přečtěte si také