Votvírák 2015 sází na jistotu a vrací se ke svým oblíbeným kapelám
16.2.2015
Kategorie: Hudba

Votvírák 2015 sází na jistotu a vrací se ke svým oblíbeným kapelám

Festival Votvírák 2015 letos proběhne od 12. do 14. června, a to již tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích. Produkce úspěšného festivalu zveřejnila další jména, která se objeví na programu. Chybět nebudou ani UDG či Iné Kafe.

Po loňském návštěvnickém úspěchu se i letos drží dramaturgie festivalu osvědčených tuzemských a slovenských hudebních špiček. „Již tradičně se můžete těšit třeba na Jardu Uhlíře, až z Valmezu přijede Mňága a Žďorp, na votvírákovské podium se vrátí oblíbení UDG, Divokej Bill nebo Katapult. Naopak poprvé přivítáme legendárního Petera Nagyho, na což se moc těšíme, jeho kapela prožívá letos jakési “znovuzrození“ a jsem potěšena, že festivalovým křtem projdou právě u nás,“ informuje dramaturgyně Martina Jablanovská.

Letošní ročník bude opět ve znamení velkých oslav. Oslavit svá jubilea na Votvírák přijedou kapely Iné Kafe a ZakázanÝovoce.

HIP HOP STAGE prozrazuje další jména

Produkce Votvíráku navíc prozradila další jména interpretů, kteří potěší fanoušky na HIP HOP STAGE. Na koho se tedy letos můžete těšit? EGO, Moja Rec – SUPA&DELIK, LA4 & DJ WICH, TNKDLBL SHOWCASE (Rest, Paulie Garand, Idea, Boy Wonder, MC Gey + DJ Fatte), HAHA CREW, SMACK

Vstupenky zakoupíte již dnes prostřednictvím festivalového webu, u NoLimits a také v předprodejní síti společnosti TICKETSTREAM.

Text: Michaela Rochovanská

Přečtěte si také