Mýdlový princ: muzikálová komedie Radka Balaše s hity Václava Neckáře
4.12.2014
Kategorie: Divadlo

Mýdlový princ: muzikálová komedie Radka Balaše s hity Václava Neckáře

Divadlo Broadway připravuje na 12. března 2015 premiéru nové muzikálové komedie Mýdlový princ. Příběh o tom, že i když to s námi jde někdy z kopce, vždy je možné ten kopec nakonec zdolat.

 

Děj celého příběhu je zasazen do současnosti a diváky zavede mezi amatérské herce v malebném prostředí Šumavy. Libreto k muzikálu napsal a zároveň i celé dílo zrežíruje Radek Balaš, známý divadelní a muzikálový režisér.

 

Novinka Divadla Broadway slibuje příběh, plný humorných situací s nečekaným koncem. Celým dílem budou provázet populární hity Václava Neckáře jako Čaroděj Dobroděj, Ša-la-la-la-la-la-li, Nejsem gladiátor, Svatovítský chrám, Odejdu, Půlnoční, Hej, pane zajíci!, Lékořice, Pár dnů prázdnin, Já dovedu lhát, Dr. Dam di Dam, Kdo vchází do tvých snů, má lásko, Mýdlový princ a další.

 

Václav Neckář si sám zahraje jednu z klíčových postav.
Do muzikálové novinky byli vybráni přední čeští herci Martin Dejdar, Sagvan Tofi, Ivana Jirešová, Tereza Kostková, Jitka Schneiderová, Jaroslava Obermaierová, Jana Synková, Petr Štěpánek. Stejně tak i muzikáloví zpěváci Olga Lounová, Michaela Nosková, Josef Vágner, Josef Vojtek, Petr Kutheil a další.

 

Text: Michaela Rochovanská

Foto zdroj: Divadlo Broadway

Mohlo by vás také zajímat