Lovestory Šťastná v kinech od 18. prosince. Podívejte se na trailer
13.11.2014
Kategorie: Film

Lovestory Šťastná v kinech od 18. prosince. Podívejte se na trailer

Nechte se zlákat a nahlédněte prostřednictvím nového snímku Šťastná do zákulisí světa showbyznysu. Romantický film vám odhalí těžkosti hereckého údělu na pozadí milostného příběhu dvou lidí, kteří touží po jediném – být šťastní.

Novinka s podtitulem „Život a láska se zahrát nedají, ty se musí prožít“ je dílem mladé režisérky Evy Toulové, která je rovněž autorkou scénáře. Šťastná vás vtáhne do života studentek herectví, které bojují o své místo v showbyznysu. „Vždycky se snažím pracovat s tématem, které znám. Mám spoustu přátel / začínajících herců, a vždycky mi přišly zajímavé vzájemné vztahy, ambice a místy i intriky, které do tohoto světa patřily,“ prozrazuje výběr tématu svého filmu Eva Toulová.

Do hlavních rolí režisérka obsadila mladou herečku Andreu Daňkovou a Davida Krause. Dále se můžete těšit na herecké představitele, jako je Ljuba KrbováJan HrušínkýDana MorávkováAneta Krejčíková a Marie Kružíková.

Každý z nás už odmala o něco bojuje. A hlavní hrdince – Viktorii Šťastné, se opravdu podaří vyhrát a vydobýt si místo na herecké akademii napříč stovkami uchazečů. Tím ale netuší, že její boj teprve začíná. Odjíždí studovat do Prahy hereckou akademii. Záhy však zjišťuje, že se její původní ideály nesetkávají s realitou. Dostává se do party protřelých studentek, které pojímají hereckou kariéru zcela osobitým způsobem. Co všechno je Viky ochotná udělat pro úspěch? A co proto, aby byla opravdu Šťastná?

Příprava celovečerní lovestory však neměla zrovna na růžích ustláno. Hlavní představitelka si zlomila nohu, což zkomplikovalo průběh natáčení a premiéra, která byla původně plánována na jaro, se musela odložit. „DAMU je riziková škola. Tančili jsme na tréninku a já během jednoho saut de basque byla na tři vteřiny nejlepší, pak jsem spadla a byla z toho výstavní fraktura. Museli jsme všichni zatnout zuby – já bolestí, štáb trpělivostí – a točit i s francouzskými holemi. Nicméně to byla zajímavá zkušenost,“ říká Andrea Daňková v našem rozhovoru.

 

 

Filmovou novinku tak čeká premiéra v našich kinech 18. prosince, ale už nyní si ji můžete vychutnat alespoň prostřednictvím traileru. A proč by měli diváci navštívit zrovna Šťastnou? „Protože zábavnou formou nahlíží do rivalitního světa showbyznysu. Prostředí sleduje skrze tři mladé studentky herectví, s kterými se divák jistě ztotožní, bude jim fandit a prožívat s nimi každý boj o roli,“ láká režisérka.

Text: Michaela Rochovanská
Foto zdroj: Film Šťastná

Mohlo by vás také zajímat