Zpěvačka DEBBI chystá pro své fanoušky dva samostatné koncerty
17.10.2014
Kategorie: Hudba

Zpěvačka DEBBI chystá pro své fanoušky dva samostatné koncerty

Hned dva koncerty po sobě představí první listopadovou středu a čtvrtek v Experimentálním prostoru NoD zpěvačka Debbi. Jako hosty si přizvala letos debutující, ale stále úspěšnější kapelu Jelen. Na obou koncertech si zazpívá duet s Adamem Mišíkem a Lipem.

Letos jedenadvacetiletá Debbi má za sebou mimořádně úspěšný koncertní rok, kdy se představila se svojí kapelou na mnoha hudebních festivalech, open-air akcích i letních slavnostech. Dalším letošním úspěchem bylo předskakování již dlouho předem vyprodaného koncertu britského zpěváka Jamesa Arthura v Praze. Ovšem samostatné koncerty si zpěvačka nechala pro své fanoušky jako lahůdku až na konec letošního roku.

Jako hosty si pozvala akustickou kapelu Jelen, která si v současné době raketově získává čím dál tím více fanoušků. Skupina na jaře vydala své debutové album Světlo ve tmě a už dnes se dá považovat za objev letošního roku.

Pěveckou kariéru nastartovala Debbi hitem Touch the Sun, který se stal nejhranější skladbou roku 2011 v českém éteru a zároveň získal prestižní ocenění Anděl v kategorii Skladba roku. Druhým hitem se stala její letní píseň La, la a zároveň zpěvačka vokálně vypomohla rapperovi Lipovi v jeho songu Ležím v Tvé blízkosti. I tato skladba dosáhla mimořádných úspěchů. Téměř okamžitě se stala velkým internetovým a následně i rádiovým hitem, čímž se Debbi se svým nezaměnitelným hlasem nastálo zabydlela v nejvyšších rotacích českých i slovenských rádií.

Její poslední album Love, Logic and Will v čele s hitovou baladou You Take Me There bylo skvěle přijato kritikou i fanoušky a následně bylo nominováno v hudebních cenách Anděl na Album roku 2013. Loni na podzim byla Debbi hostem prestižní koncertní série TV Óčko G2 Acoustic Stage, jehož záznam byl následně vydán i na CD+DVD.

Zpěvačka DEBBI chystá pro své fanoušky dva samostatné koncerty

Vstupenky na koncert, který se bude konat 5. a 6. listopadu v NoDu, zakoupíte zde.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat