Festival Mariánské léto: známí interpreti vystoupí tak, jak je neznáte
26.7.2014
Kategorie: Hudba

Festival Mariánské léto: známí interpreti vystoupí tak, jak je neznáte

Jednodenní nabitý festival Mariánské léto BRNO proběhe v překrásné části brněnské Líšně – Mariánském údolí. Srpnový festivalový den nabídne nespočet populárních kapel jako MIG 21 či Wohnout. 

Na prvním ročníku festivalu vystoupí známí interpreti a představí se tak, jak je neznáme. David Koller se skupinou zahraje skladby Lucie v akustické verzi, Čechomor přiveze zahraniční hosty, Anna K. rozšíří svoji skupinu a zahraje též v akustické verzi. Stejně tak oblíbení MIG 21, Wohnout, brněnští Poletíme, ale i Skyline či UDG – ti všichni něčím překvapí. „Snažíme se, aby tenhle festival jen nekopíroval, ale přinesl něco aspoň trochu jiného a přitom tady mohli hrát nejznámější, ale kvalitní interpreti a skupiny. Ohlas nejen v Brně je veliký a chystá se mnoho tisíc diváků, tak jsme ještě dodatečně začali připravovat překvapení,“ říká dramaturg Libor Pavlata.

Organizátoři věnovali mnoho péče dětem. Celý samostatný areál i s vychytaným programem, kde budou moct rodiče dát svoje děti pohlídat a užít si svoje oblíbené interprety v klidu a pohodě.

Výhodné vstupné 

Festival Mazda Mariánské léto Brno je tím, co v moravské metropoli dlouhá léta chybělo a má velkou šanci stát se tradičním prázdninovým festivalem s velikou účastí. Festival nabízí i stanové městečko a doplní ho festivalový catering se stánky všeho druhu. Vstupenka na celý den stojí 350 korun. Rodinné vstupné (rodina s dítětem) zaplatí jen 700 korun.

Festival Mariánské léto: známí interpreti vystoupí tak, jak je neznáte

 

Text: Michaela Rochovanská

Přečtěte si také