Festival Natruc se blíží. Vystoupí Chinaski i Voxel
18.7.2014
Kategorie: Hudba

Festival Natruc se blíží. Vystoupí Chinaski i Voxel

Na hudební festival Natruc každý rok přijíždí tisíce návštěvníků z celé České republiky. Důvodem podle organizátorů není zahraniční superhvězda, ale především kombinace jedinečného festivalového areálu a pestrého programu, které dohromady navazují výbornou atmosféru.

Místem konání je Kmochův ostrov v Kolíně, kde se v sobotu 2. srpna uskuteční již 17. ročník festivalu. Těšit se můžete na koncert kapel Chinaski, Mandrage, Wohnout, Rybičky 48, Sto zvířat, Vladimíra Mišíka & Etc, Voxela nebo britské kapely Killaflaw, která vystupovala i na Glastonbury, nejslavnějším festivalu na světě. A to je jen malý výčet z více než tří desítek vystoupení, která letos proběhnou na festivalu Natruc.

Festival Natruc se blíží. Vystoupí Chinaski i Voxel

Všechna vystoupení budou mít podle hlavního pořadatele Martina Řehoře na Kmochově ostrově neopakovatelnou atmosféru. „Děláme festival pro lidi a každý rok při organizaci plníme jejich přání, proto se k nám každoročně vracejí a váží k nám cestu z celé České republiky,“ vysvětluje Řehoř a dodává: „Nesnažíme se nahnat do areálu co největší množství lidí, naším cílem je připravit festival, který má duši a na kterém se návštěvníci cítí dobře.

2 VIP vstupenky zdarma

Pořadatelé se letos rozhodli odměnit ty, kteří na facebookovou stránku festivalu nebo na e-mail zašlou své fotky nebo jen napsaný příběh z minulých ročníků. Ty nejlepší kousky, které soutěžící vyloví ve svém fotoarchívu nebo paměti s největším počtem získaných „Líbí se mi“, obdrží 2 VIP vstupenky na festival zcela zdarma. Dva soutěžící s největším počtem laiků získají možnost setkat se se svým oblíbeným interpretem.

Pro ty, kteří mají odvahu, navíc nabízí další možnost. Zájemci nazpívají song své oblíbené kapely z Natrucu, nahrát na Youtube a poslat na e-mail či facebookovou stránku, a mohou tak soutěžit o možnost zazpívat si píseň s kapelou naživo. Vítězí ten, kdo se opět setká s největším ohlasem fanoušků.

Text: Michaela Rochovanská

Přečtěte si také