Modelku Irinu Shayk můžete nyní vidět také na filmovém plátně
14.7.2014
Kategorie: Celebrity

Modelku Irinu Shayk můžete nyní vidět také na filmovém plátně

Světoznámá modelka Irina Shayk, známá také jako přítelkyně fotbalisty Cristiana Ronalda, si zahraje ve filmu Hercules. Osmadvacetiletá Irina jako současný ideál krásy určitě nemá o práci nouzi, perou se o ní oděvní, kosmetické i průmyslové společnosti. Její kariéra tak neustále strmě stoupá.

Úspěšná modelka je rovněž mezinárodní tváří kosmetické firmy AVON, v níž představuje dekorativní kosmetiku. Kampaň s touto kráskou byla v Česku dokonce vyhodnocena jako jedna z nejúspěšnějších.

Mezi své úspěchy si dále může připsat, že se objevila na titulní straně hned několika celosvětově známých magazínů, jako jsou např. Elle, Vogue, Cosmopolitan. Zahrála si ve videoklipu Kanyeho Westa a byla oceněna jako nejlepší mezinárodní modelka roku 2010 a obsadila první místo v anketě „Top 50 nejvíce sexy ruských žen“. V roce 2011 byla zvolena nejvíce sexy ženou světa.

Nově přijala nabídku zahrát si v dobrodružním mytologickém filmu Hercules. Zahraje si v něm po boku Dwayne Johnsona, a to jeho ženu Megaru. Premiéra této filmové novinky je naplánovaná na 24. července 2014.


Text: Nikola Soprová

Mohlo by vás také zajímat