Jiří Macháček zve na festival Okoř. Poslední vstupenky stále v prodeji
14.7.2014
Kategorie: Hudba

Jiří Macháček zve na festival Okoř. Poslední vstupenky stále v prodeji

Už jen pět týdnů a otevřou se festivalové brány letošního 14. ročníku Open Air Festivalu Okoř, jednoho z nejnavštěvovanějších jednodenních letních hudebních festivalů u nás. Srpnová Okoř, jak ji většina stálých návštěvníků důvěrně říká, se bude konat v sobotu 16. srpna. Vystoupí i Jiří Macháček.

To, že je festival doslova „za dveřmi“, je znát i na počtu prodaných vstupenek. Neváhejte, poslední ročníky byly vyprodány do poslední vstupenky. Lístky jsou k dostání v  síti  Ticketportal a v pokladně hradu Okoř.

Program zahájí Marek Ztracený

Brány festivalu se otevřou úderem poledne a hudební program začne ve 14:00 hodin koncertním setem Marka Ztraceného. Po něm přijdou na řadu Jaroslav Uhlíř, Janek Ledecký, Lenny, Anna K., Tomáš Klus, Chinaski, MIG 21. Letošní program uzavře Divokej Bill před druhou hodinou ranní.

Skupina MIG 21, která na podzim chystá novou desku, se na Okoř velmi těší. Fanouškům na festivalu nabídne nejen osvědčené hity, ale i novinkové songy. „Ta dvě slova – Festival Okoř – v nás vyvolávají pocit hraničící s jistotou, že se nám tam bude zase hodně líbit. Už neumíme ani spočítat, kolikrát jsme zde již hráli, ale umíme říct, že se sem vždy velmi těšíme! Nejraději máme speciality, které se rodí přímo na místě – jako je třeba hostování kolemjdoucích členů jiných účinkujících souborů, diváků nebo i členů ochranky. Uvidíme, co se letos semele,“ shoduje se kapela.

 

PROGRAM FESTIVALU OKOŘ

14:00    Marek Ztracený

15:00    Jaroslav Uhlíř

16:10    Janek Ledecký

17:20    Lenny

18:30    Anna K

20:00    Tomáš Klus

21:40    Chinaski

23:10    MIG 21

00:40    Divokej Bill

 

Text: Michaela Rochovanská

Foto: Martin Tiso

Přečtěte si také