Metalové turné pokračuje. Zvolte playlist na podzimní ARAKAIN DYMYTRY Tour
1.7.2014
Kategorie: Hudba

Metalové turné pokračuje. Zvolte playlist na podzimní ARAKAIN DYMYTRY Tour

Jarní turné metalových kapel Arakain a Dymytry předčila všechna očekávání, řada pozitivních ohlasů o pokračování od fanoušků i pořadatelů to může potvrdit. Těšit se tak můžeme na prodloužení tohoto hudebního spojení až do druhé poloviny letošního roku. Kapely se chystají na 21 společných koncertů po celé České republice.

Fanoušci, kterým uniklo jarní turné, tak nemusí zoufat. Podzimní ARAKAIN DYMYTRY Tour je poslední příležitost vidět tuto sestavu pohromadě. V dalším roce se bohužel spojení těchto dvou metalových kapel určitě neobjeví.

Na své si přijdou i ti, kteří jarní turné měli možnost vidět. Všichni se mají na co těšit, obě kapely totiž obnoví svůj playlist a už nyní se pracuje i na novinkách. „Volba společného turné s Dymytry se ukázala jako správně načasovaná a ověřila stoupající pozornost, kterou si Dymytry vybudovali. Bylo určitě mnoho fanoušků, kteří navštívili i více koncertů v turné a většina komentářů se nesla v duchu, že něco takového u nás ještě neviděli. To nahrává tomu, že na podzim budeme s Dymytry pokračovat na společném turné, protože jsou lokality, kam jsme se nedostali a kde je toto naše spojení žádáno,“ hodnotí jarní turné kytarista Arakainu Jiří Urban.

Metalové turné pokračuje. Zvolte playlist na podzimní ARAKAIN DYMYTRY Tour

Fanoušci si mohou zvolit svůj vlastní playlist. Již brzy bude spuštěna anketa, kde bude možné si zvolit písně, které se zahrají na turné. Volit budou moci dosud nehrané songy z aktuálních CD – Adrenalinum od Arakainu a Homodlak od Dymytry, tak i z nabídky vytvořené z celé diskografie. Jakým způsobem bude výběr probíhat a kolik písní bude v režii fanoušků, obě kapely s dostatečným předstihem prozradí.

Podzimní turné startuje 17. října v Hořovicích a končí na tradičním místě, ve Spáleném Poříčí 20. prosince. Vstupenky budou jsou od druhé poloviny června v sítích Ticketportal a Ticketart a také v Arakain e-shopu.

Text: Nikola Soprová

Mohlo by vás také zajímat

Štítky:,