Výjimečný festival Okoř oslaví jubilejní výročí. Vystoupí Lenny i Chinaski
5.6.2014
Kategorie: Hudba

Festival Okoř hlásí zahájení předprodeje vstupenek

První červnový den odstartoval předprodej vstupenek v síti Ticketportal na 14. ročník Open Air Festival Okoř. Ten se bude konat tradičně v polovině srpna, letošní ročník vyšel na sobotu 16. 8.

Pořadatelé opět sestavili program sestavený z nejoblíbenějších interpretů naší hudební scény. Vystoupí Tomáš Klus, Chinaski, MIG 21, Divokej Bill, Anna K, Lenny, Janek Ledecký, Marek Ztracenýa Jaroslav Uhlíř.

Na romantické louce pod zříceninou hradu Okoř si jistě dostatek zábavy najdou návštěvníci všech věkových kategorií. Kromě výborného koncertního programu bude tradičně připravena zábava i pro ty nejmenší.

Návštěvu festivalu můžete spojit s prohlídkou zříceniny Okoř

Návštěvu festivalu můžete spojit s prohlídkou zříceniny Okoř

Stejně jako věrní návštěvníci se sem rádi vrací i interpreti. Tomáš Klus zde bude oproti zvyklostem vystupovat již třetí rok po sobě. Jeho slova podporuje konstatováním skupina Divokej Bill: „Vždycky se sem hrozně těšíme. Akci dělá naše kamarádka Hanka Petřinová, která se o nás vždy skvěle postará.“

Návštěvníci samozřejmě mohou počítat se zvláštní autobusovou linkou z pražského Vítězného náměstí a z Kladna a zpět po skončení festivalu. Připraveno bude také stanové městečko.

Koupě vstupenek s předstihem je organizátory vřele doporučována. Několik posledních ročníků bylo vyprodáno. Počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků. Navíc vstupné v předprodeji vás vyjde levněji, zakoupíte jej za 490 korun.

Text: Michaela Rochovanská

Přečtěte si také