Votvírák láká: zahrajte si vlastní recyklovaný koncert s kapelou Wohnout
28.5.2014
Kategorie: Hudba

Votvírák 2014: zahrajte si vlastní recyklovaný koncert s kapelou Wohnout

Třídění odpadů na festivalu Votvírák 2014 se značkou ČISTÝ FESTIVAL má za pět let pevně vybudovanou tradici. Votvírák láká, že kromě recyklace tradičních plastů, papíru nebo skla se letos návštěvníci dočkají recyklace kapely Wohnout.

Kapela Wohnout se rozhodla v letošním roce recyklovat své koncertní vystoupení na Votvíráku. Kromě obvyklého koncertního setu na pódiu bude mít několik desítek fanoušků exkluzivní příležitost zahrát si svůj vlastní koncert s touto kapelou v chillout zóně ČISTÝ FESTIVAL. Tuto možnost budou mít i v případě, že neovládají žádný hudební nástroj. Stačí vlastnit chytrý telefon nebo tablet se speciální aplikací, pomocí které doprovodí kapelu Wohnout na bicí.

Soutěž o wohnoutí ceny

Šanci zahrát si vlastní koncert s Wohnout získají ti návštěvníci, které tým projektu Čistý festival přistihne třídit odpady do speciálních barevných košů ve festivalovém areálu. Vybraní návštěvníci Votvíráku přistižení při třídění odpadů získají vstupenku ve formě speciální papírové pásky. V sobotu večer si pak společně zahrají speciální hodinový set s kapelou. Na úvod proběhne škola hry na bicí s bubeníkem kapely Fenkem. Potom si největší odvážlivci mohou vyzkoušet bicí battle proti Fenkovi o wohnoutí ceny. A nakonec programu si každý, kdo budou mít ve své chytrém telefonu speciální Wohnout aplikaci, zahrají několik skladeb přímo s kapelou.

Speciální Wohnout aplikace bude k dispozici ke stažení již od června na App Store a Google Market, díky speciálního vysílače jí bude možné nezávisle na signálu stáhnout do mobilu také přímo v chillout zóně ČISTÝ FESTIVAL.

Kapela WOHNOUT tak završila seznam headlinerů letošní pop&rockové sekce Votvíráku a doplnila tak sestavu: Tata BojsMandrageNo NameSkylineSto zvířatAdam Mišík, Desmod, Dymytry, Visací zámekVypsaná fixa, Rybičky 48, Miro Šmajda a mnoho dalších. Nenechte si tuhle akci ujít a vyrazte za zážitky do Milovic.

CHILLOUT ZÓNA ČISTÝ FESTIVAL bude připravena 14. června v časovém rozmezí 21:00 – 22:00hod.

Text: Michaela Rochovanská

Přečtěte si také