Letošní MAZDA JamRock bude pecka! Vyhrajte 2x2 vstupenky
28.5.2014
Kategorie: Hudba, Soutěže

Letošní MAZDA JamRock bude pecka! Vyhrajte 2×2 vstupenky

Přes 70 kapel z osmi zemí světa, sedm pódií, tři dny, dva areály, divadla, herci, artisti, dětský Jamík a mnoho dalšího. To vše díky novému partnerovi MAZDA jen za 490 korun. Česká špička kapel jako Divokej Bill, Tomáš Klus, Mandrage, Arakain, MIG 21, United Flavour je už na festivalu Mazda JamRock samozřejmostí. Perličkou je vystoupení Petra Spáleného, legendy českého bigbeatu, popu i country, který připomene 60’s.

JamRock pro letošek nasadil tolik programu, že si vybere každý a přitom mu zbude dost na pivko i jídlo, které bude letos neuvěřitelně pestré a za dobré ceny, protože si ho, na rozdíl od loňska, řídí pořadatelé sami.

Rockovo metalový čtvrtek byl vytvořen podle přání diváků z okolí Žamberka, nese název MY DAY ŽAMBERK a představí kapely, jako je Arakain, Citron, Debustrol, Törr, Komunál, ale i zahraniční pecky Avatarium ze Švédska – kapelu složenou z muzikantů nejlepších švédských metalových kapel nebo Scorpion Child z USA, kteří připomenou doby Led Zeppelin a AC/DC.

Pátečním headlinerem je anglická skupina The First a z českých jednoznačně Divokej Bill, který přiveze ojedinělou show, kterou jinde neuvidíte. Těšit se však můžete i spoustu dalších kapel – MIG 21, kontroverzní Hentai Corporation, Visací zámek, Vypsanou Fixu a mnoho dalších.

Sobota uspokojí především fanoušky Tomáše Kluse, Mandrage nebo vycházející Mothers Angels či Cenou Anděl ověnčenou Lenny, nechybět budou ani Wohnouti nebo Michal Hrůza. Hlavní sobotní kapelou ze zahraničí bude DUBIOZA KOLEKTIV z Bosny anebo famózní Heymoonshaker.

Samostatný hlídaný areálek bude obývat „Jamík“, což je prostor pro děti se svým stanem, pódiem a programem, kde vám pohlídají profesionálové vaše ratolesti a dobře je zabaví.

Zkrátka letošní JamRock je nabitý a přinese vám tři dny skvělých zážitků.

Pro naše čtenáře jsme s produkcí festivalu připravili soutěž o 2×2 vstupenky.

SOUTĚŽ S JamRockem!

Chcete vyhrát 2×2 vstupenky na oblíbený festival JamRock? Je to jednoduché! Stačí zodpovědět naši otázku.

Soutěžní otázka: Napište nám, jak se jmenuje rockovo metalový čtvrtek, který byl vytvořen podle přání diváků z okolí Žamberka?

Správnou odpověď zasílejte na náš redakční email: redakce@magazinprakultura.cz

Soutěž potrvá do 7. 6. 2014

Text: Michaela Rochovanská

Přečtěte si také