Muzikál Kapka medu pro Verunku čekají poslední reprízy. Čtenáři PraKultury mají vstupenku exkluzivně za 200 korun
22.5.2014
Kategorie: Divadlo

Muzikál Kapka medu pro Verunku čekají poslední reprízy. Čtenáři PraKultury mají vstupenku exkluzivně za 200 korun

Oblíbili jste si pohádkový muzikál Kapka medu pro Verunku? Tak to rozhodně neotálejte s jeho návštěvou, produkce totiž chystá poslední reprízy této muzikálové podívané. Naši čtenáři navíc můžou navštívit muzikál za snížené vstupné.

Příběh o lásce, přátelství, o modré planetě a o tom, jak to bylo anebo mohlo být dál v království Popelky, Zlatovlásky a Hloupého Honzy, jestli uměli opravdu vládnout a jestli náhodou neudělali někde chybu. Takový je muzikál Kapka medu pro Verunku s Bárou Basikovou a Kamilem Střihavkou v hlavní roli.

Prvním divákům se původní muzikál představil již 15. září 2012 na prknech Divadla Hybernia. Na zdejší scéně se tak úspěšně drží už dva roky.

Muzikálový titul pro všechny generace je multigeneračním dílem, v němž si každý najde to své, ať už v příběhu, hudbě, v postavách a nakonec také v obsazení.

V režii Jaroslava Hanuše hrají a zpívají Martina Pártlová, Peter Strenáčik, Jiří Zonyga, Kristýna Leichtová, Jiří Štědroň, Felix Slováček ml., Michaela Sejnová, Michaela NoskováMiroslav Hrabě,Ivana Korolová, Petr Macháček, Markéta Zehrerová a mnoho dalších známých i méně známých muzikálových tváří.

Že se muzikál opravdu povedl, vás možná přesvědčí naše recenze, kterou naleznete zde. Pokud jste jej dosud neviděli nebo byste na něj chtěli přijít znovu, s návštěvou neotálejte. Kapka medu pro Verunku totiž chystá své poslední reprízy. Ty jsou naplánovány na 31. května a 1. června. Naši čtenáři mají navíc vstupenku na tyto termíny za krásných 200 korun.

Jak slevu uplatnit? Napište nám email na redakce@magazinprakultura.cz a my vám vstupenky za tuto cenu s produkcí zajistíme.

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat