Pozvánka: svátek hudby se blíží. Vyhrajte vstupenky na Votvírák
12.5.2014
Kategorie: Hudba

Pozvánka: svátek hudby se blíží. Vyhrajte vstupenky na Votvírák

Tři dny plné toho nejlepšího z české a slovenské hudby připravuje na polovinu června hudební festival Votvírák. Těšit se můžete na populární Chinaski, Mandrage, MIG 21, Adama Mišíka či třeba Rytmuse. Chcete-li být u toho zcela zdarma, připravili jsme pro vás soutěž o vstupenky.

Letiště Boží Dar v Milovicích u Prahy bude od 13. do 15. června hostit jeden z nejoblíbenějších hudebních festivalů u nás. A již první festivalový den bude pořádně nadupaný. Pro hudební fajnšmekry to na Kofola Central Stage rozbalí Tata Bojs, Mandrage, No Name, Skyline, Sto zvířat, Adam Mišík a Lola běží.

Rockeři si jistě vychutnají na Staropramen Rock stage pořádnou porci muziky kapel Desmod, Škwor, Dymytry, Visací zámek, Vypsaná fixa či třeba Krucipusk.

Na Óčko hip hop stage to rozjede Rytmus, Majk Spirit, Ektor, Orion, LA4, Tlustej Kárl, DJ Wich nebo Elpe.

Pro vytrvalce bude připravena pařba okořeněná plejádou Djs až do rána hned v několika hudebních barech, a to přímo v nonstop zóně festivalu.

Za kelímky pivo zdarma

Votvírák se může pochlubit štítem Čistého festivalu. Sedmým rokem mohou návštěvníci letních open-air festivalů třídit odpady. Ve festivalových areálech na stánku Čistý festival za to dokonce dostanou odměnu. Každý návštěvník, který na tento stánek donese určité množství plastů nebo papírů, získá los, který vyhrává skvělý dárek. Za třicet kusů kelímků obdržíte speciální žetony na pivo zdarma.

Vstupenky na tuto akci zakoupíte v období do 31. května 2014 za 235 korun, poté do 13. června za 280 korun. Na místě zaplatíte 350 korun.

Chcete i vy být u toho? A to úplně zdarma? Můžete! Zkuste štěstí v naší soutěži, kde čtyři z vás vyhrají po dvou vstupenkách na tuto akci.

SOUTĚŽ S VOTVÍRÁKEM

Chcete vyhrát 2 vstupenky na festival Votvírák? Je to jednoduché! Stačí zodpovědět naši otázku a k tomu doporučit 3 přátele na naši FB stránku. Spolu se správnou odpovědí nám pak na níže uvedený e-mail pošlete i jména přátel, která jsou tak nově našimi fanoušky.

Soutěžní otázka: Kolik let své existence letos oslavila kapela Chinaski, která se také objeví na programu Votvíráku?   

a) 10
b) 15
c) 20

Nápověda: přečtěte si náš starší článek o Votvíráku

Posílejte na: redakce@magazinprakultura.cz
Soutěž potrvá do 25. 5. 2014

Text: Michaela Rochovanská

Mohlo by vás také zajímat